W ubiegłym roku Samsung zaprezentował światu urządzenie, którego mało kto się spodziewał. Był to Samsung Galaxy Camera – aparat kompaktowy działający pod kontrolą systemu Android. Można powiedzieć, że urządzenie to stanowi połączenie smartfonu Galaxy S III i aparatu WB850F, ponieważ posiada większość cech smartfonu, a dzięki zaawansowanej optyce zapewnia wysoką jakość zdjęć. Według najnowszych doniesień Samsung planuje poszerzyć rodzinę Galaxy Camera i stworzyć nową odsłonę swojego innowacyjnego aparatu.

Nowe urządzenie Galaxy Camera identyfikuje się jako EK-GN120 i otrzymało właśnie certyfikat Bluetooth. Co najdziwniejsze w tym wszystkim, zostało ono zaliczone do grupy Telefonów komórkowych. Świadczy to tylko o tym, że Samsung będzie chciał zaimplementować funkcję dzwonienia i wysyłania wiadomości, a wtedy to już w pełni będziemy mogli mówić o aparacie z pełnymi funkcjami telefonu.

EK-GN120

Niestety, te informacje to jeszcze za mało abyśmy w 100 procentach mogli myśleć, że kolejne urządzenie z serii Galaxy oficjalnie ujrzy światło dzienne. Pewne jest jednak to, że już niedługo Internet zostanie zalany kolejnymi informacjami na temat przyszłego aparatu Galaxy Camera, bo Samsung na jednym tego typu urządzeniu na pewno nie poprzestanie.

źródło: SamMobile

1 KOMENTARZ

  1. Jako telefon z dobrym aparatem, bym tego nie kupił, bo zbyt ciężki i jak na telefon nieporęczny.
    Ale jako dobry aparat z telefonem już tak, bo aparat bardzo dobry, a funkcja dzwonienia mile widziana.
    Niby żadna różnica, aparat z telefonem czy telefon z aparatem, skoro to samo urządzenie. Ano… różnica polega na odbiorze tego sprzętu, dlatego powinni reklamować jako dobry aparat z funkcją dzwonienia.
    Takie moje zdanie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj