Trzeba przyznać, że Samsung ma mocny marketing. Zawsze gdy pojawia się nowe, kluczowe urządzenie, możemy spotkać je dosłownie wszędzie – w prasie, telewizji czy Internecie. Tak też jest z Galaxy S 4. Właśnie za sprawą amerykańskiego oddziału Samsunga pojawił się nowy klip reklamowy, który na tle konkurencji pokazuje najważniejsze funkcje najnowszego flagowca.

Nawet bez oglądania poniższego filmu nie trudno się domyśleć, z którym smartfonem „sparowany” jest Galaxy S 4. Jeśli dodamy do tego hasło „The Next Big Thing Is Here” wszystko staje się jasne. Było tak w przypadku Galaxy S II i Galaxy S III i jest też podobnie, gdy jest już z nami Galaxy S 4. Oczywiście w filmie nie pada ani razu nazwa konkurencyjnego smartfonu, ale w kilku momentach widać, że jest to iPhone 5.

Samsung w najnowszej reklamówce ukazuje innowacyjne funkcje swojego smartfonu, które znacznie ułatwiają nam życie w każdej sytuacji. Dzięki Galaxy S 4 można między innymi odebrać połączenie i odczytać wiadomość nie dotykając telefonu (np. gdy mamy brudne ręce), zrobić zdjęcie i od razu je przesłać, przykładając oba smartfony do siebie (to tego działania wykorzystuje NFC i S Beam), czy nawet sterować telewizorem. Wszystko możecie zobaczyć na poniższym filmie.

„So some smartphones are smarter than other smartphones?”. Wy też tak uważacie? Każdy smartfon jest na swój sposób wyjątkowy, ale wydaje mi się, że to stwierdzenie do Galaxy S 4 pasuje idealnie.

źródło: AllAboutSamsung

1 KOMENTARZ

  1. Reklama zabawna i dobrze prezentuje zalety i funkcjonalności nowego S4 ale co z tego skoro brak w nim tak podstawowej funkcji jaką jest radio FM? Nie interesuje mnie tłumaczenie, w stylu bo to nowoczesne itp bzdety gdyż w tak wypaśnym modelu powinno być ono standardem bez dwóxmch zdań!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj