Samsung Galaxy S 4 Activ to smartfon o wyglądzie słynnej „Czwórki”, lecz z lekką różnicą, bo cechuje go przede wszystkim większa odporność i wodoszczelność. Na początku informacje o tym modelu wydawały się być mylne, jednakże już powoli wszystko zaczyna się wyjaśniać. 

Wiemy już, że premiera wzmocnionej wersji Galaxy S 4 Activ wypada na 29 tydzień tego roku, więc dni od 15 do 21 lipca. Są to wieści pochodzące nie tylko od SamMobile, ale także sieci AT&T. Dziś do sieci wyciekły informacje o numerze modelu i tak Galaxy S 4 Active w Stanach będzie oznaczony jako SGH-I537. Biorąc natomiast pod uwagę wersję międzynarodową, smartfon będzie posiadał numer GT-I9295.

Niestety to tyle, co na chwilę obecną wiadomo o wzmocnionej wersji Galaxy S 4. Informacje, które zostały przekazane w tym wpisie nadal owiane są plotkami i nie do końca trzeba im wierzyć. Jeżeli jednak „aktywna” wersja Samsunga Galaxy S 4 okaże się prawdą, to spodziewajmy się dużo więcej informacji, które mogą trafić do sieci już niebawem.

źródło: PocketNow

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj