Według ostatnich informacji okazuje się, że jeszcze w tym miesiącu ma zostać oficjalnie zaprezentowany Samsung Galaxy S 4 mini. Wynika z nich, że urządzenie zostało tak samo zaprojektowane jak Samsung Galaxy S 4 z tą róźnicą, że będzie ono po prostu mniejsze, o czym świadczy odpowiedni dopisek w nazwie. Tym razem mamy dla Was jeszcze lepsze informacje – do sieci wyciekły właśnie zdjęcia, które ukazują Galaxy S4 mini! Jak więc wygląda mniejszy brat „Czwórki”?

Samsung Galaxy S 4 mini to smartfon, który będzie dobrze odzwierciedlać „Czwórkę” w swojej mniejszej formie. Po zdjęciach widać, że urządzenie wygląda prawie tak samo jak większy brat i jego rozpoznanie z dalszej odległości może stawiać trochę trudności potencjalnemu użytkownikowi.

[nggallery id=75]

Samsung Galaxy S 4 mini będzie oferować 4,3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości qHD (960 x 540 pikseli), wykonany w technologii Super AMOLED. Taka przekątna ekranu w połączeniu z rozdzielczością qHD da gęstość upakowania pikseli na poziomie 256 ppi. Smartfon ma działać pod kontrolą Androida 4.2 Jelly Bean, a za wydajność ma odpowiadać dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,6 GHz.

[nggallery id=76]

Nowy smartfon Samsunga posiada 5-megapikselowy aparat z tyłu, dzięki któremu użytkownik będzie mógł robić zdjęcia w zadowalającej jakości i nagrywać wideo w jakości HD. Nabywca będzie miał również możliwość wyboru zwykłej, standardowej wersji z jednym slotem na SIM, ale także wersji na dwie karty SIM (dual-SIM). Urządzenie ma trafić na rynek w wersji czarnej oraz białej, a na sklepowych półkach pojawi się podobno w 29 tygodniu roku, jak pisaliśmy tutaj.

Co myślicie o Samsungu Galaxy S 4 mini? Czy podoba się Wam jego wygląd? Może planujecie już jego kupno?

źródło: SamMobile