Ceny Samsunga Galaxy S 4 stopniowo maleją i w większości sklepów są sporo niższe niż w dniu premiery czy w czasie przedsprzedaży. Jeśli ktoś w najbliższym czasie zamierza kupić najnowszy flagowy smartfon Samsunga i zaoszczędzić kilkaset złotych, ma ku temu dobrą okazję. W serwisie Groupon pojawiła się oferta ze smartfonem Samsung Galaxy S 4 w cenie 2399 złotych i darmową przesyłką.

Samsung Galaxy S 4 zaliczył swoją polską premierę w czwartek, 18 kwietnia, a do oficjalnej sprzedaży trafił 9 dni później. Zanim jednak to się stało smartfon moża było zakupić w ofertach przedsprzedażowych razem z praktycznym etui S View Cover. Cena takiego zestawu wynosiła wówczas 2790 złotych. Co prawda oferta na Grouponie nie przewiduje żadnych gratisów (poza wliczoną opłatą za przesyłkę), ale cena Galaxy S 4 jest o 400 złotych niższa (rabat ok. 14 %) od tej sugerowanej przez producenta.

Samsung Galaxy S 4 na Grouponie [źródło: Groupon]
Samsung Galaxy S 4 na Grouponie [źródło: Groupon]

Smartfon jest dostępny w kolorze białym (White Frost) lub czarnym (Black Mist) w cenie 2399 złotych. Jest to oczywiście wersja z 16 gigabajtową pamięcią wbudowaną i 4-rdzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 600 o taktowaniu 1,9 GHz (nie jak sugeruje opis grouponu, Snapdragon S4 Pro).

Przesyłka jest wliczona w cenę, a oferta objęta jest programem „Bezpieczny Groupon”. Do końca oferty pozostało nieco ponad 9 dni.

źródło: Groupon