Samsung Galaxy S 4 jest już najszybciej sprzedającym się smartfonem z systemem Android na świecie, który osiągnął sprzedaż na poziomie 10 milionów sztuk w niecały miesiąc. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie liczba ta może się zwiększyć, głównie za sprawą płci pięknej, bo flagowy smartfon Samsunga pojawił się w kolorze czerwonym.

Paleta dostępnych kolorów Samsunga Galaxy S 4 rozszerza się w bardzo szybkiem tempie. Smartfon podczas swojej światowej inauguracji został zaprezentowany w dwóch kolorach – białym White Frost i czarnym Black Mist, a teraz by wyliczyć je wszystkie, palce u jednej ręki już nie wystarczą. Do niebieskiego Arctic Blue i brązowego Brown Autumn dołączy fioletowy i czerwony o równie oryginalnych nazwach, odpowiednio Purple Mirage i Red Aurora.

Samsung Galaxy S 4 w kolorze Red Aurora (przód) [źródło: blogs.att.net]
Samsung Galaxy S 4 w kolorze Red Aurora (przód) [źródło: blogs.att.net]

O tym pierwszym niewiele jeszcze wiadomo, dlatego też skupimy się na kolorze czerwonym Red Aurora. Galaxy S 4 w takiej odsłonie trafił do amerykańskiej sieci AT&T i dostępny jest za 199,99 dolarów z 2-letnią umową. Wczoraj ruszyła przedsprzedaż, a smartfon fizycznie ma być dostępny w połowie czerwca, za równo w salonach stacjonarnych jak i w Internecie.

Samsung Galaxy S 4  kolorze Red Aurora (tył) [źródło: blogs.att.net]
Samsung Galaxy S 4 kolorze Red Aurora (tył) [źródło: blogs.att.net]

Nie ma żadnych informacji czy czerwony Galaxy S 4 będzie dostępny w Europie, a co dopiero w Polsce. Jeśli jednak ta wersja kolorystyczna flagowca Samsunga nie zawita oficjalnie do naszego kraju, ratunkiem mogą okazać się aukcje internetowe, tak jak było w przypadku czerwonego Galaxy S III.

Zapewne Galaxy S 4 w kolorze Red Aurora zakręci w głowie niejednej Pani, która będzie chciała wyróżnić się w tłumie nie tylko jednym z najlepszych smartfonów, ale także oryginalnym kolorem jego obudowy. A Wam jak się podoba Galaxy S 4 w nowych barwach? 

źródło: GSMArena