Samsung Galaxy Note 8.0 jest nowym urządzeniem z serii Galaxy Note, które jak na razie oferowane było w wersji białej. Na początku miesiąca pisaliśmy o tym, że ma on pojawić się w nowej wersji kolorystycznej o nazwie Brown Black, czyli pewnego rodzaju ciemnym brązie. Do tej pory nie było nam dane zobaczyć jak będzie wyglądał Galaxy Note 8.0 w ciemnej odsłonie, ale w końcu fotografia z tą wersją trafiła do sieci.

Samsung Galaxy Note 8.0 będzie już niebawem dostępny w kolorze Brown Black, a więc wcześniejsze informacje nie były rzucone na wiatr. Fotografia została udostępniona na profilu użytkownika @evleaks w serwisie Twitter i możecie zobaczyć ją poniżej.

note8.0b
Samsung Galaxy Note 8.0 w kolorze Brown Black [źródło: SamMobile]

Trzeba przyznać, że kolor wydaje się być interesujący i całkiem ładny. To dobrze, że Samsung Galaxy Note 8.0 doczekał się swojej ciemnej odsłony, gdyż urządzenie było dostępne jak dotąd tylko w wersji białej, która jakby nie patrzeć jest bardziej podatna na zabrudzenia. Z pewnością nowy kolor stanie w centrum zainteresowania tych, którzy po prostu nie preferują smartfonów czy tabletów w jasnych barwach i preferują bardziej klasyczne kolory.

Samsung Galaxy Note 8.0 w kolorze ciemnobrązowym będzie dostępny z 16-gigabajtową pamięcią wewnętrzną, za równo w wersji z „samym” WiFi jak też z WiFi i modemem 3G.  Z ostatnich informacji wynika, że oficjalna inauguracja tabletu na rynku nastąpi w 25. tygodniu tego roku, czyli pod koniec czerwca. Jeśli jednak interesuje Was biała wersja 8-calowego tabletu z rysikiem S-Pen, możecie skorzystać z oferty sklepu Euro, gdzie dostępne są dwa warianty – z WiFi za 1599 złotych i z WiFi + 3G za 1999 złotych.

źródło: SamMobile