Google Play to zbiór płatnych jak i darmowych aplikacji na urządzenia z systemem Android, których ilość w kwietniu przekroczyła niesamowitą granicę 850 tysięcy i prężnie kroczy do miliona. Można przebierać i wybierać, ale zawsze pojawia się uśmiech na twarzy, gdy możemy zakupić daną aplikację z kilkudziesięcioprocentowym rabatem. Tak też jest w przypadku KD Collage Pro, programu do tworzenia kolaży.

KD Collage Pro to płatna wersja programu do tworzenia kolaży ze zdjęć znajdujących się w pamięci naszego telefonu. Aplikacja zawiera około 70 różnych kompozycji z możliwością dostosowania wyglądu i koloru tła czy też grubości linii między zdjęciami. Dodane zdjęcia można dowolnie pomniejszać, powiększać, obracać i przesuwać, tak by finalny efekt był jak najbardziej satysfakcjonujący. Dochodzi do tego możliwość wstawienia stempla i dowolnego tekstu.

KD Collage Pro [źródło: Google Play]
KD Collage Pro [źródło: Google Play]

Program HD Collage Pro po 34-procentowej obniżce kosztuje obecnie nieco ponad 3 złote i można go pobrać tutaj. Istnieje także bezpłatna wersja programu, która poza wyświetlaniem reklam u dołu ekranu, posiada też ograniczenia przy zapisywaniu kolażu. Dostępna jest tylko jakość Normal, gdzie rozdzielczość obrazka wynosi 640 x 640 pikseli.

KD Collage Pro [źródło: Google Play]
KD Collage Pro [źródło: Google Play]

Program w Sklepie Play cieszy się dobrą opinią, na co wskazuje średnia ocena na poziomie 4,4 uzyskana z 232 głosów. U mnie aplikacja dostaje mocną czwórkę, a to co przy jej użyciu udało mi się skomponować, możecie zobaczyć poniżej.

Kolaż stworzony w HD Collage [źródło: galaktyczny.pl]
Kolaż stworzony w KD Collage [źródło: galaktyczny.pl]

źródło: AppSales

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj