Rusza akcja promocyjna Samsung Galaxy Studio. W galeriach handlowych na terenie całej Polski będzie można zapoznać się z wybranymi modelami smartfonów, tabletów i aparatów fotograficznych firmy Samsung. Niecodzienna akcja została zorganizowana we współpracy z siecią telefonii komórkowej Play i potrwa do 14. lipca bieżącego roku.

Samsung GALAXY Studio to idealne miejsce dla osób, które zastanawiają się nad zakupem nowego sprzętu elektronicznego. Dzięki akcji każdy zainteresowany będzie miał możliwość zobaczenia najnowszych produktów firmy Samsung i zapoznania się z ich funkcjami i możliwościami. Wśród dostępnych modeli będzie można znaleźć flagowy smartfon Samsung Galaxy S 4, tablety Galaxy Tab 2 7.0 i Galaxy Note 10.1 jak też najnowsze aparaty Galaxy Camera i NX300 czy tabletofon Galaxy Note II. Znajdziemy także ultrabooki z dotykowym ekranem, działające pod kontrolą systemu Windows 8.

Samsung GALAXY Studio [źródło: Samsung]
Samsung GALAXY Studio [źródło: Samsung]

Obok ekspozytorów z produktami nie zabraknie wykwalifikowanych pracowników, który nie tylko zaprezentują funkcje najnowszych  urządzeń, ale udzielą odpowiedzi na wszystkie nurtujące klientów pytania.

Producent zapewnia, że modele które wybrano do zaprezentowania w GALAXY Studio, należą do najlepszych i najbardziej zaawansowanych przedstawicieli poszczególnych grup produktowych. Są to urządzenia, które doskonale sprawdzają się we wszystkich sytuacjach i gwarantują najwyższą jakość i ergonomię użytkowania. – czytamy w oficjalnym komunikacie firmy Samsung

Lista galerii handlowych w których pojawi się Galaxy Studio*:

22.05 – 02.06 – Galeria Port – Łódź
28.05 – 09.06 – PLAZA – Rybnik
04.06 – 16.06 – King Cross Praga – Warszawa
11.06 – 23.06 – M1 – Zabrze
18.06 – 30.06 – Janki – Warszawa
25.06 – 07.07 – M1 – Czeladź
09.07 – 21.07 – PLAZA – Sosnowiec
02.07 – 14.07 – M1 – Radom

*miejsca oraz terminy Galaxy Studio mogą ulec zmianie

Patrząc na powyższą listę trzeba stwierdzić, że miejsc na spotkanie z produktami Samsung nie jest dużo, ale jest to nie pierwsza i zapewne nie ostatnia taka akcja promocyjna. Jest ktoś z Łodzi? Byliście już w Galerii Port zobaczyć jak wygląda Samsung GALAXY Studio? Liczę na jakieś info w komentarzach 😉

źródło: Samsung

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj