Samsung ma w swojej ofercie wiele urządzeń, gdzie wśród nich z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Według ostatnich doniesień południowokoreański producent planuje stworzyć nową serię swoich smartfonów, która będzie miała nowe, całkowicie inne oznaczenie. Czego zatem możemy się spodziewać?

Jak donosi SamMobile, Samsung ma w planach stworzenie nowej serii swoich urządzeń o kompletnie odmiennym oznaczeniu niż do tej pory. Według opisu UAPROF (User Agent Profile), Samsung już teraz pracuje nad tajemniczym urządzeniem o kodowej nazwie SM-V-100T. Najprawdopodobniej będzie to urządzenie posiadające procesor ARM11 oraz ekran o rozdzielczości HD 720 × 1280 pikseli. Nie wiemy jednak nic więcej, gdyż tylko tyle udało się „wyciągnąć” z pliku XML UAPROF.

Według SamMobile, nieoficjalne oznaczenia kodowe przedstawiają się następująco:

  • SM-C – urządzenia Galaxy Camera
  • SM-N – urządzenia Galaxy Note
  • SM-T – urządzenia Galaxy Tab
  • SM-V – brak danych/nie wiadomo

Spekulacji na temat tej ostatniej serii z literą „V” na końcu jest bardzo dużo. Zapytani przez oficjalny profil @SamMobiles na Twitterze sugerowali takie nazwy jak video, view czy vision. To są jedynie propozycje i nadal nie wiemy co kryje pod nowym oznaczeniem. Zapewne dowiemy się już wkrótce, może już w najbliższy czwartek podczas gali Samsung Premiere 2013.

A Wy jak myślicie? Co tym razem szykuje dla Nas Samsung?

źródło: SamMobile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj