Już jutro o tej godzinie będziemy bacznie obserwować wydarzenia, które będą mieć miejsce w Londynie na gali Samsung Premiere 2013 Galaxy & ATIV. Jak sama nazwa wskazuje poznamy urządzenia za równo z rodziny Galaxy jak i ATIV, ale co to będzie dokładnie jest jeszcze owiane tajemnicą. Możemy się tylko domyślać, że prawdopodobnie nie zabraknie kilku nowych wersji Galaxy S 4, aparatu Galaxy NX czy najnowszych laptopów z Windows 8 na pokładzie. Relacja na żywo z tego wydarzenia będzie prowadzona także na naszej stronie, a wszystkie szczegóły zamieściliśmy w tym wpisie.

Każde duże wydarzenie organizowane przez Samsunga przyciąga wiele osób, które interesują się urządzeniami i nowinkami technologicznymi. Było tak w przypadku premiery Galaxy Note II, ogromne zainteresowanie wzbudziła prezentacja flagowego modelu Galaxy S 4 i jest już niemal pewne, że podobnie będzie jutro na Samsung Premiere 2013. Gala Samsung Premiere 2013 zaplanowana jest na jutro (20. czerwca) na godzinę 20:00 czasu polskiego i odbędzie się w Earls Court Exhibition Center w Londynie, tym samym miejscu gdzie rok temu odbyła się premiera Samsunga Galaxy S III. Na kanale Samsung Mobile w serwisie YouTube będzie udostępniona transmisja, dzięki czemu będziemy mogli śledzić na żywo całą konferencję.

Jak już wspomniałem, na naszej stronie również będzie prowadzona relacja na żywo z Samsung Premiere 2013, która rozpocznie się o godzinie 19:45 w TYM WPISIE. Będzie to nie tylko idealna okazja dla osób, które być może z powodu słabego dostępu do Internetu nie będą mogły komfortowo śledzić transmisji wideo, ale także miejsce, gdzie użytkownicy będą mogli dyskutować, komentować przebieg wydarzeń na gali i wyrażać swoje opinie o zaprezentowanych urządzeniach.

Każdy użytkownik, który zdecyduje się uczestniczyć w naszej relacji będzie miał szansę na zdobycie nagrody w postaci wodoodpornego etui na telefon wraz z kilkoma przydatnymi gadżetami. Zasady są bardzo proste. Nagrodę otrzyma osoba, która wykaże się największą aktywnością podczas trwania całej relacji. Oznacza to mniej więcej tyle, że trzeba pisać, komentować i wyrażać swoje opinie, ale przede wszystkim z głową, bo pod uwagę będą brane tylko i wyłącznie najbardziej wartościowe wypowiedzi.

Poniżej zamieszczam krótki regulamin.

  1. W konkursie może wziąć udział każdy czytelnik strony galaktyczny.pl, z wyłączeniem osób, które są związane ze stroną i należą do redakcji.

  2. Nagrodą główną w konkursie jest wodoodporne etui na telefon.

  3. Nagrodę otrzyma tylko jedna osoba, która wykaże się największą aktywnością podczas relacji, tzn. opublikuje najwięcej wartościowych i treściwych wypowiedzi.

  4. Pod uwagę będą brane tylko i wyłącznie najbardziej wartościowe wypowiedzi.

  5. Wypowiedzi muszą być kulturalne i nie mogą zawierać wulgaryzmów.

  6. Osoby, które będą spamować, wysyłać wiadomości nic nie wnoszące do tematu, dostaną ostrzeżenie, a jeśli to nie pomoże, zostaną całkowicie usunięci z relacji.

  7. Wynik zostanie ogłoszony w sobotę lub niedzielę, tj. 22 lub 23 czerwca w godzinach wieczornych.

Na koniec kilka spraw czysto organizacyjnych. Proszę, by każda osoba trzymała się jednej nazwy użytkownika, tak by później nie było nieporozumień. Nick będzie bardzo ważny, bo to właśnie po nim będzie identyfikowana osoba i jej wypowiedzi. Mam nadzieję, że relacja będzie przebiegała sprawnie i obejdzie się bez problemów. Pamiętajcie, że najważniejsze jest to, by dobrze spędzić czas i porozmawiać o nowych produktach Samsunga, których z pewnością na gali Samsung Premiere 2013 nie zabraknie. To jak gotowi? Zapraszam już jutro do tego wpisu od godziny 19:45!

Samsung Premiere 2013 Galaxy & ATIV – Livestream

Relacja

2 KOMENTARZE

  1. Dual os? Super no i w końcu jakaś rewolucja, zobaczymy tylko jak sb z tym poradzi, poza tym super wykonanie brakuje tylko aparatu z tylu no ale bądźmy szczerzy Kto będzie gonil z 13-calowym tabletem i robił foty? To już rozmawianie przez tablet wydaje się normalniejsze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj