Parę dni temu pisaliśmy o tym, że Samsung prawdopodobnie pominie aktualizację do Androida 4.2.2 Jelly Bean dla swojego poprzedniego flagowca Galaxy S III i tabletofonu Galaxy Note II. W ubiegłą sobotę informacja ta została potwierdzona dla tego drugiego przez australijską sieć Telstra. W przypadku Galaxy S III sytuacja jest coraz bardziej zastanawiająca. Ostatnie wycieki mogły wskazywać, że już niebawem smartfon otrzyma aktualizację do wersji 4.2.2, a dzisiaj do sieci trafiło jego zdjęcie z Androidem 4.3 Jelly Bean.

Blog Temefy znowu zaserwował nam dawkę ciekawych informacji na temat nadchodzących aktualizacji urządzeń Samsunga. Tym razem jest nią zdjęcie smartfonu Galaxy S III, który został przyłapany z najnowszą wersją systemu Android – 4.3 Jelly Bean. Według zagranicznego źródła, fotografia przedstawia testowy egzemplarz smartfonu z eksperymentalną wersją systemu, która jest przygotowana przez specjalny zespół z Samsung R&D w Indiach.

Galaxy S3 Android 4.3 Jelly Bean

Inna grupa ekspertów zajmuje się taką samą aktualizacją dla Galaxy Note II, a jeszcze inna dla Galaxy S 4 i prawdopodobnie Galaxy Note III. Jak widać, Samsung ma zatem pełne ręce roboty i wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście aktualizacja do wersji 4.2.2 dla Galaxy S III i Galaxy Note II zostanie pominięta na rzecz nowszej, oznaczonej jako 4.3 Jelly Bean.

Czy uważacie, że to dobry krok ze strony południowokoreańskiego producenta?

źródło: PhoneArena