Skąd my to znamy? Samsung przyzwyczaił nas już do tego, że wydaje na rynek kilka wersji kolorystycznych swoich urządzeń. Szczególnie widać to po smartfonach jak Galaxy S III czy najnowszy Galaxy S 4, bo obydwa dostępne są w kilku kolorach. Jak się okazuje, podobnie będzie z kompaktowym wariantem „Czwórki” – Galaxy S 4 mini.

Jak podają zagraniczne źródła, Samsung planuje wprowadzenie na rynek trzech nowych wersji Galaxy S 4 mini. Do dwóch standardowych wersji – białej i czarnej dołączą jeszcze trzy – czerwona, brązowa i niebieska. Z informacji wynika, że nowe kolory pojawią się w 35. tygodniu tego roku (26.08-01.09) i będą dostępne dla wszystkich modeli, także tej z LTE i DUOS.

Samsung stara się dogodzić wszystkim użytkownikom, wprowadzając swoje urządzenia w nowych barwach, ale czy nie można zrobić tego za jednym razem? A tak smartfon prezentowany jest zazwyczaj w dwóch kolorach, a dopiero po kilku tygodniach pojawiają się inne. Użytkownik wybiera zatem jedną z początkowych wersji, a potem czuje lekki niesmak, gdy do sklepów trafia inny kolor, bardziej przypadający do gustu.

Samsung Galaxy S 4 mini [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy S 4 mini [źródło: Samsung]

Przypomnę, że Samsung Galaxy S 4 mini został wyposażony w 4,3-calowy ekran o rozdzielczości qHD, dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400 o taktowaniu 1,7GHz, wspierany przez 1,5 GB pamięci  RAM. Smartfon ma 8 GB wewnętrznej pamięci, aparat o matrycy 8 mln pikseli i działa w oparciu o system Android 4.2.2 Jelly Bean. Więcej informacji o tym modelu można znaleźć w tym wpisie.

Samsung Galaxy S 4 mini w kolorze niebieskim [źródło: SamMobile]
Samsung Galaxy S 4 mini w kolorze niebieskim [źródło: SamMobile]

Jeszcze nie ma oficjalnych zdjęć prezentujących Galaxy S 4 mini w nowych odsłonach, ale dzięki serwisowi SamMobile możemy rzucić okiem na wersję niebieską, która znajduje się powyżej. Jak Wam się podoba? Ja zostaje przy kolorze czarnym.

źródło: SamMobile