Ostatnimi czasy słyszymy coraz więcej o inteligentnych zegarkach, które łączą się z telefonem i pomagają w jego obsłudze. Takie nazwy jak Sony SmartWatch, Sony LiveView i iWatch nie są pewnie Wam obce. Okazuje się, że Samsung prawdopodobnie też chce wejść na rynek inteligentnych zegarków.

Samsung Gear ma być inteligentnym zegarkiem współpracującym z urządzeniami z serii Galaxy i poszerzającym ich możliwości. Urządzenie ma zostać zaprezentowane podczas konferencji Unpacked w Berlinie, razem z Galaxy Note III. Możliwe, że Samsung chce ułatwić użytkownikom korzystanie z tak dużych urządzeń jak tabletofony z serii Galaxy Note czy mikrotablety Galaxy Mega przez zegarek, za którego pomocą będziemy mieć dostęp do najważniejszych funkcji smartfonu.

Sam wygląd urządzenia nie jest nam jeszcze znany, a Samsung Gear też nie jest nazwą ostateczną i może się zmienić. Ba, nie wiadomo nawet czy inteligentny zegarek Samsunga rzeczywiście się pojawi.

Co myślicie o takim dodatku do smartfona? Czy jest w ogóle potrzebny? Piszcie w komentarzach.

źródło: SamMobile

3 KOMENTARZE

  1. Czekam z niecierpliwością na taki gadżet. Ale kupie go jeśli cena nie będzie wyższa od 300zł. Zegarek Sony jest z byt drogi, a nie oferuje praktycznie nic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj