Pamiętacie Galaxy S 4 z układem Snapdragon 800, którego Samsung planuje wprowadzić na rynek? Byłby to już trzeci wariant flagowego smartfonu po wersji z Exynosem 5 Octa i Snapdragonem 600. Nie wykluczone również, że ujrzymy model z nowszym Exynosem 5420.

Na łamach serwisu Picasa pojawiło się zdjęcie wykonane przy pomocy urządzenia o oznaczeniu GT-i9507. Fotografia została zrobiona w rozdzielczości 2322 x 4218 pikseli, co daje mniej więcej 10 MPix. Jest to mniejsza rozdzielczość niż ta znana z Galaxy S 4, ale możliwe, że zdjęcie było robione w proporcjach 16:9, stąd ta różnica. Urządzenie pracuje pod kontrolą oprogramowania I9507XXEAMG2 (drugie wydanie z lipca 2013), więc możliwe, że to Android 4.2.2 Jelly Bean zamiast 4.3.

image
Dane zdjęcia [źródło: SamMobile]

Istnieje możliwość, że będzie to odmiana Galaxy S 4 LTE-A, ale ze slotem na dwie karty SIM bądź wersja na przeznaczona na jakiś konkretny rynek. Nie ma pewności czy urządzenie rzeczywiście się pojawi czy też nie, bo dane EXIF zdjęcia, którego nawet nie możemy zobaczyć nic nam nie mówią, przede wszystkim ze względu na możliwość ich edycji bez żadnego problemu.

Czy potrzebna jest piąta odmiana Galaxy S 4? Według mnie nie, bo flagowy smartfon powinien być tylko jeden.

źródło: SamMobile