Premiera najnowszego tabletofonu południowokoreańskiego producenta już tuż tuż, bowiem jak już wiemy, urządzenie to pojawi się na targach IFA 2013 we wrześniu bieżącego roku. Coraz więcej osób powoli ma na swoim celowniku przyszłego, najnowszego przedstawiciela Galaxy Note, zaś w sieci aż gorąco od informacji na jego temat. Musimy jednak podzielić je na te bardziej prawdopodobne i prawdziwe oraz te, które są po prostu zwykłymi plotkami. Z czym mamy do czynienia tym razem? 

Jak donosi agencja Zauba Samsung Galaxy Note III może pojawić się w trzech różnych rozmiarach i ma występować pod wieloma różnymi oznaczeniami: SM-N900A, SM-N900AI, SM-N900P, SM-N900R4, SM-N900S, SM-N900T i SM-N900V. Nie możemy być jednak co do tego pewni, ale według źródła będą to oznaczenia mówiące o innych rozmiarach urządzenia, głównie skupiających się na przekątnej ekranu. Jak twierdzi Zauba, Samsung Galaxy Note III wystąpi z wyświetlaczami o przekątnej 5,5, 5,7 i 6 cali.

Samsung Galaxy Note III [źródło: Twitter]
Samsung Galaxy Note III [źródło: Twitter]

Wcześniej mówiono, że Galaxy Note III wystąpi tylko w jednym, konkretnym rozmiarze 5,7″ i to według mnie jest najodpowiedniejsza przekątna dla tego modelu. Wspomniane wcześniej oznaczenia odnoszą się do odpowiednich modeli, które różnią się między sobą zastosowanym procesorem czy miejscem występowania. Mamy więc:

  • SM-N900 – wersja międzynarodowa z układem Exynos
  • SM-N9005 – wersja międzynarodowa z układem Snapdragon 800
  • SM-N900A – wersja przeznaczona na Stany Zjednoczone – operator AT&T
  • SM-N900T – wersja przeznaczona dla T-Mobile
  • SM-N900V – wersja przeznaczona na Stany Zjednoczone – operator Verizon
  • SM-N900S – wersja przeznaczona na Stany Zjednoczone – operator Sprint
  • SM-N900R4, SM-N900P – wersje testowe lub dla innego operatora

Zobacz też – Samsung Galaxy Note III – kolejne zdjęcie i część oficjalnej specyfikacji

Co Wy o tym wszystkim sądzicie? Warto wierzyć takim informacjom? Dajcie znać w komentarzach.

źródło: Zauba