Gry Worms chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Uzbrojone robaki zagościły na ekranach naszych komputerów prawie 20 lat temu, ale największą popularnością cieszyła się edycja z dopisiekiem Armageddon. Ta część jest też od niedawna dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android i warto się nią zainteresować szczególnie teraz, bo grę można zakupić z 50-procentowym rabatem.

Popularne Wormsy to strategiczna gra turowa, w której walczą między sobą dwie grupy uzbrojonych po zęby robaków. Gracz operuje jednym oddziałem, a jego głównym zadaniem jest wyeliminowanie drugiej, wrogiej jednostki. W wersji na Androida rozgrywka wygląda tak samo tylko rzecz jasna zmieniło się sterowanie, które jest dostosowane pod ekrany dotykowe.

Worms 2: Armageddon [źródło: Google Play]
Worms 2: Armageddon [źródło: Google Play]

W Worms 2: Armageddon bierzemy udział w aż 30 misjach rozgrywanych w 5 odmiennych lokalizacjach (nie licząc trybu treningu) – Średniowiecze, Manhattan, Sport, Serowy Świat i Plac Budowy. Do dyspozycji mamy 12 różnych rodzajów rozgrywki, szeroki arsenał broni wliczając w to przede wszystkim kultową Szaloną Owce czy Święty Granat czy tzw. tryb Body Count Mode, gdzie musimy stawić czoło kolejnych, coraz silniejszym falom przeciwników. Nie zabrakło także opcji multiplayer dla dwóch graczy poprzez sieć WiFi.

Obecnie gra jest dostępna w ofercie promocyjnej, gdzie można ją zakupić z obniżką wynoszącą 50%. Nowa cena Wormsów to 7,49 złotych, więc brać puki taniej 🙂 Grę można nabyć klikając w poniższy link i ewentualnie „oddać” w ciągu 15 minut od zakupu, jeśli nie przypadnie nam do gustu.

google-play-pobierz

źródło: AppSales