Miesiąc sierpień będzie miesiącem należącym do Galaxy Note III, nie ze względu na jego premierę, bo ta ma nastąpić na początku września, a na ilość informacji, które prawie codziennie trafiają do sieci. Już jakiś czas temu mieliśmy do czynienia ze zdjęciem, które rzekomo zostało uchwycone przez aparat Galaxy Note III. Teraz pojawiła się kolejna fotografia, która zdradza nieco więcej szczegółów.

W serwisie Picasa pojawiło się kolejne zdjęcie, które jak wskazują na to dane   zostało wykonane modelem o oznaczeniu SM-N9005, czyli Galaxy Note III LTE. Tym razem dane nie są tak bardzo istotne i warto przyjrzeć się bliżej temu co przedstawia sama fotografia. W odbiciu na ekranie innego telefonu można zauważyć zarys dużego, kwadratowego urządzenia, którym zostało wykonane zdjęcie.

Zdjęcie z Galaxy Note III [źródło: SamMobile]
Zdjęcie z Galaxy Note III [źródło: SamMobile]

Czy tak będzie wyglądał przyszły tabletofon? Spokojnie, oczywiście, że nie. Ostateczny kształt został sprytnie ukryty w specjalnej obudowie, a w odbiciu widać jeden z prototypów Galaxy Note III. Jeden, bo zazwyczaj bywa tak, że Samsung przygotowuje kilka testowych sztuk, by jak najlepiej ukryć finalny wygląd nowego urządzenia. Czy mu się to uda? Patrząc na to, że Galaxy S 4 wyciekł do sieci na parę dni przed oficjalną premierą, szczerze wątpię.

Galaxy Note III ma mieć pod maską czterordzeniowego Snapdragona 800 (lub układ Exynos 5420), 3 GB pamięci RAM, 5,7-calowy ekran o rozdzielczości FullHD, a całość ma działać pod kontrolą systemu Android w wersji 4.3 Jelly Bean. Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych informacji.

źródło: SamMobile