Wybaczcie, że musieliście tyle czasu czekać, ale w końcu zebrałem wszystko w całość i możemy ruszać z konkursem. Konkurs zapowiadany był już od jakiegoś czasu, a okazją do jego przeprowadzenia miało być przekroczenie 1200 fanów na Facebooku. Jak widzicie po prawej stronie tak też się stało i mimo tego, że liczba ta nie jest jakoś bardzo okrągła (nie 1000, 2000 czy 3000…), każda okazja do konkursu jest dobra, prawda? A konkurs nie byle jaki, bo będzie rywalizacja i będą przydatne nagrody, których wartość, jak dobrze obliczyłem sięga prawie 500 złotych. To jak, zaczynamy?

Jak dobrze pamiętam ostatni konkurs na naszej stronie odbył się podczas relacji z gali Samsung Premiere 2013, gdzie do zgarnięcia było wodoodporne etui na telefon z kilkoma przydatnymi gadżetami. Wtedy też trzeba było czynnie uczestniczyć w całej relacji, bo to właśnie osoba, która wykazała się największą aktywnością mogła otrzymać główną nagrodę. Tym razem konkurs jest zupełnie inny, bardziej rozbudowany i z większą ilością nagród. Wszystkie szczegóły konkursu w jak najbardziej czytelny sposób zostały podane poniżej.

Termin konkursu

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj, 21. sierpnia 2013 roku i będzie trwał trzy tygodnie do 10. września 2013 roku. Zapytacie pewnie, czemu tak długo? Spokojnie, tak naprawdę im dłużej trwa konkurs, tym lepiej dla Was, bo będziecie mieli większe szanse na wygraną.

Zasady konkursu

Rywalizacja opiera się na pytaniach i zdobywaniu punktów za najszybsze, prawidłowe odpowiedzi. Codziennie w losowo wybranym przez redakcję wpisie będzie pojawiać się jedno zamknięte pytanie konkursowe. Pytanie będzie dotyczyć prostych kwestii związanych z urządzeniami Galaxy i tematów poruszonych we wpisach, które pojawią się na stronie galaktyczny.pl w trakcie trwania konkursu. Warto zatem czytać każdy artykuł, by nic nam nie umknęło :). Pierwsze pytanie konkursowe pojawi się w czwartek, czyli 22. sierpnia 2013 roku.

Aby mieć jak największe szanse na wygraną trzeba jak najszybciej nadesłać poprawną odpowiedź na adres [email protected]. Punkty przyznawane są według kolejności zgłoszeń, więc krótko mówiąc – Kto pierwszy, ten lepszy. Pięć osób z największą ilością zdobytych punktów otrzyma nagrody. Punkty przyznawane są według poniższego schematu:

konkurs-punkty

Nagrody

W puli znajduje się 5 nagród. Nagrody zostaną przyznane pięciu osobom, które na zakończenie konkursu będą miały największą ilość zgromadzonych punktów. Lista nagród jest podana poniżej.

konkurs-nagrody

Ogłoszenie wyników

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone nie później niż w piątek, 13. września 2013 roku. Nie bez powodu wybrałem taką datę. A nóż, właśnie ten dzień, który przez wielu uważany jest za pechowy, stanie się dla kogoś dniem szczęśliwym 😉

Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani drogą mailową. Każdy z uczestników konkursu zobowiązany jest do zapoznania się z REGULAMINEM konkursu i przestrzegania obowiązujących w nim zasad. Myślę, że wszystko zostało jasno opisane, ale jeśli ktoś miałby jakieś pytania związane z konkursem, proszę je zostawić poniżej w komentarzach lub podesłać na adres e-mail: [email protected].  Powodzenia!

12 KOMENTARZE

    • Dlatego też konkurs trwa dłużej niż zakładałem (miało to być 2 tygodnie), żeby każdy miał szanse na wygraną 🙂

      • Panie Redaktorze Krzysztofie, proponuję ogłosić wszem i wobec, iż ponieważ klik jest na wakacjach, Redakcja przesuwa datę rozpoczęcia konkursu do czasu aż wróci.

  1. Ja jestem czytelnikiem galaktyczny.pl, a nie mam 18 lat, w takim razie nie mogę brać udziału w konkursie? W regulaminie pisze również że w konkursie może brać udział KAŻDY CZTELNIK STRONY GALAKTYCZNY.PL
    Nie wystarczy zgoda osoby pełnoletniej???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj