Samsung Galaxy Tab 2 z 7-calowym ekranem to bardzo popularny tablet, którego można obecnie zdobyć już w granicach 500-600 złotych. Pewnie kilku czytelników naszego serwisu jest w posiadaniu tego modelu i jeśli jeszcze nie wyposażyło go w ochronne etui, muszą zajrzeć do tego wpisu. Jeden ze sklepów internetowych przygotował na Allegro bardzo ciekawą ofertę, gdzie można zakupić oryginalne etui do Galaxy Tab 2 7.0 w cenie lekko przekraczającej 100 złotych.

Ochrona urządzenia mobilnego to podstawa. Czy to smartfon czy tablet warto po jego zakupie wyposażyć go w dodatkowe etui ochronne, które nie tylko zabezpieczy ekran przed zarysowaniami, ale także zminimalizuje szkody powstałe podczas upadku. Oryginalny Book Cover dla tabletu Galaxy Tab 2 7.0 ma jeszcze jedną funkcję – może także służyć jako podstawka, przykładowo podczas oglądania filmu czy przeglądania Internetu.

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 - Book Cover [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy Tab 2 7.0 – Book Cover [źródło: Samsung]

Sklep Reset przygotował specjalną ofertę na Allegro, w której można zakupić oryginalne etui do 7-calowego Galaxy Tab 2 z 24-procentowym rabatem – w cenie 109 złotych. Etui pasuje zarówno do wersji tabletu bez jak i z 3G i dostępne jest w dwóch wariantach kolorystycznych: białym (EFC-1G5SWECSTD) i limonkowym (EFC-1G5SMECSTD). Dodatkowo w zestawie znajduje się starter T-Mobile z 2 GB internetu na start.

Trzeba przyznać, że cena za taki zestaw jest całkiem okazyjna. Nie dość, że oferta podchodzi z renomowanego sklepu, gdzie cena etui jest jedna z najniższych na rynku, to jeszcze dostajemy za darmo starter z dużym pakietem danych o wartości 25 złotych. Z promocji skorzystało już kilka osób i oferta jest ważna jeszcze przez 8 dni. Ktoś zainteresowany? 😉

Pytanie konkursowe #4: Która inteligentna funkcja w urządzeniach Galaxy wykrywa wzrok skierowany na ekran i przygasza go w momencie, gdy już na niego nie patrzymy?  

 

Dowiedz się więcej o konkursie.

 

źródło: Okazje Allegro