Kolejna godzina i kolejna informacja związana z nowym tabletofonem Samsunga. Parę chwil temu pisaliśmy o zdjęciu, na którym podobno jest Galaxy Note III, a tym razem sprawa związana jest bardziej z oprogramowaniem. Do sieci wyciekła podobno oficjalna tapeta ekranu blokady pochodząca z nowego Note’a.

Źródłem wycieku jest nie kto inny jak @evleaks, który udostępnił tapetę na swoim Twitterze. Tapeta podobno pochodzi bezpośrednio z ekranu blokady w Galaxy Note III i jest w rozdzielczości 1920 x 1920 pikseli, co potwierdza obecność ekranu FullHD w urządzeniu.


Pobierz tapetę w rozdzielczości 1920 x 1920 pikseli.

Szczerze, ja mam mieszane odczucia i zupełnie nie wiem co tapeta przedstawia. Kilka pociągnięć pędzlem jaskrawymi kolorami. Z pewnością tapeta będzie świetnie prezentować się na ekranie Super AMOLED, który ma znajdować się w Galaxy Note III, kolory będą nasycone i żywe, ale jeśli cały interfejs będzie zachowany w takich barwach i stylu, nie do końca przypadnie mi do gustu. A jak Wam się podoba?

Pytanie konkursowe #11: Jaką rozdzielczość miał ekran w Galaxy Note II?

Dowiedz się więcej o konkursie.

źródło: @evleaks

2 KOMENTARZE

  1. Tapeta jest nijaka, ale różni się szczególnie od poprzedników tym, że nie jest (przynajmniej tak mi się wydaje) związana z naturą. Może to nawet oznaczać zmianę wyglądu urządzeń, ale tego to już nie wiem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj