Real Racing 3 to niewątpliwie jedna z najlepszych gier wyścigowych na urządzenia mobilne. Za jej sukcesem stoi znakomita oprawa audio-wizualna (z naciskiem na to drugie) i dopracowany model jazdy, ale gra nieco traci przez system mikropłatności. W Real Racing 3 możemy zasiąść za kierownicą kilkudziesięciu samochodów, których niebawem może być jeszcze więcej. Wszystko za sprawą zbliżającej się aktualizacji, którą dzisiaj zapowiedział producent.

W grze Real Racing 3 jak tylko uda nam się odblokować wszystkie samochody, będziemy mieli dostęp do sporego garażu zapełnionego takimi autami jak chociażby Chevroler Camaro ZL1, Audi R8, Lamborghini Aventador czy Porsche 911 GT3 RS. To właśnie samochodów tej ostatniej marki w najbliższej przyszłości będzie więcej, bo producent przygotowuje się do wydania specjalnej aktualizacji.

Zapowiadana aktualizacja wprowadzi do gry 7 nowych generacji Porsche 911, a to wszystko za sprawą 50. rocznicy powstania tego jednego z najbardziej znanych samochodów na świecie. Data pojawienia się nowej wersji gry nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że będzie dostępna zarówno w Google Play na Androida jak i w AppStore na iOS. Jak tylko się pojawi na pewno damy Wam znać!

źródło: Real Racing (Facebook)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj