Rok 2011 – to właśnie wtedy Samsung zaprezentował pierwsze urządzenie z serii Galaxy Note. Było to duże zaskoczenie dla wszytkich klientów. Z początku podchodzili oni do niego nieśmiale, lecz z dnia na dzień nowy członek rodziny Galaxy zaczął się podobać. To wszystko przez duży ekran, dobry i precyzyjny rysik S-Pen oraz wydajne (jak na tamte czasy) podzespoły. W roku 2012 światu zaprezentowany został Samsung Galaxy Note II, czyli jeszcze lepsza wersja pierwszej generacji. Popyt na te urządzenia zaczął stale rosnąć, a zainteresowanie wsród użytkowników zwiększało się. Nadszedł więc czas na kolejną odsłonę urządzenia z tej serii – Samsung Galaxy Note 3, który został zaprezentowany 4. września na gali Samsung Mobile Unpacked 2013 Episode 2Jak w tej chwili wygląda sprzedaż serii Galaxy Note?

Galaxy-Note-ikona

Jak twierdzi JK Shin, dyrektor generalny w firmie Samsung Electronics – sprzedano już 38 milionów sztuk urządzeń z rodziny Galaxy Note. Wyniki wyliczone zostały tylko na podstawie dwóch tabletofonów – Galaxy Note oraz Galaxy Note II i nie zawierają danych na temat tabletów z tej serii. Trzecia wersja phabletu również nie znalazła swojego miejsca w raporcie, z bardzo prostego powodu – Galaxy Note 3 nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży. Biorąc pod uwagę początkowe zwątpienia klientów z powodu wielkości wyświetlacza i niewygodnej obsługi, musicie przyznać, że wynik jest naprawdę imponujący.

Samsung Galaxy Note 3 [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy Note 3 [źródło: Samsung]

Jak dodaje JK Shinsprzedaż tabletofonu Samsung Galaxy Note 3 ma wynieść aż 10 milionów sztuk, czyli prawie jedną czwartą z całego, dwuletniego osiągnięcia tej serii. Czy jest to realne? Myślę, że tak bo jakby nie patrzeć – zainteresowanie trzecią wersją z rodziny Note jest bardzo duże. A wy co o tym sądzicie? Czy szykuje nam się kolejny sprzedażowy rekord?

źródło: SamMobile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj