Najnowsze smartfony i tablety, telewizory o niemal kinowej przekątnej wyświetlające obraz w rozdzielczości 4K, coraz bardziej inteligentne sprzęty AGD i sporo innych innowacyjnych, zaskakujących gadżetów. Tak wyglądają targi IFA 2013 w Berlinie, od nazwijmy to strony produktowej. Urządzenia urządzeniami, ale żadne targi nie miałyby prawa bytu bez pięknych hostess, które z wdziękiem prezentują najnowsze produkty. Zapraszam do obszernej galerii z kobietami z IFA. A… i od razu zaznaczę, że jest na co patrzeć.

Co roku przez budynek ICC w stolicy Niemiec przechadzają się setki tysięcy osób zainteresowanych nowinkami technologicznymi, z czego większość to zapewne mężczyźni (choć pań też nie brakowało). Każdy facet lubi przyglądać się najnowszym urządzeniom, ale umówmy się, wielka góra elektroniki to nie wszystko. Tak jak oglądamy się za pomarańczowym Lamborghini czy niebieskim Mustangiem, tak też nasz wzrok podąża za pięknymi kobietami. Panowie, odruch ten jest bezwarunkowy, Panie – nic na to niestety nie poradzimy. Wiem, bo przechadzając się po halach wystawowych sprawdziłem to na samym sobie i żałowałem trochę, że nie mam głowy z możliwością obrotu o 360 stopni, jak C3PO z Gwiezdnych Wojen.

Nie mniej jednak jakoś udało mi się pogodzić przyjemne z pożytecznym, stąd też poniższa galeria. Miłego oglądania! A tak nawiasem pisząc, która hostessa według Was jest najlepsza?

[nggallery id=128]