Polską cenę Galaxy Note 3 (jeszcze wtedy niepotwierdzoną) poznaliśmy prawie dwa tygodnie temu, kiedy w Polsce pojawiły się pierwsze oferty przedsprzedażowe. Każdy zainteresowany musiał wówczas wysupłać ze swojego portfela niemal 3 tysiące, co niewątpliwie jest ceną wysoką, ale po raz kolejny podkreślę, adekwatną do możliwości urządzenia. Wczoraj odbyła się oficjalna polska premiera (prapremiera miała miejsce na otwarciu Brand Store w Poznaniu) nowego przedstawiciela serii Galaxy Note i choć cena została taka sama – 2999 złotych, do urządzenia dodawany jest oryginalny S View Cover.

galaxy-note-3-s-view-cover

Jeśli dobrze pamiętacie, Galaxy S 4 był sprzedawany razem z oryginalnym etui S View Cover, co z pewnością wpływało na atrakcyjność zestawu. Kiedy w naszym kraju pojawiła się możliwość zakupienia Galaxy Note 3 w przedsprzedaży, byłem trochę zawiedziony, że mimo wysokiej ceny – Galaxy Note 3 jest najdroższym urządzeniem w historii serii Galaxy Note – w zestawie nie ma żadnych dodatkowych akcesoriów. Na całe szczęście sytuacja się zmieniła i ciesze się, że nie złożyłem od razu zamówienia. Teraz przy zakupie Galaxy Note 3 w ofercie pre-order otrzymamy za darmo oryginalne etui S View Cover. Są jednak pewne zasady.

Samsung Galaxy Note 3 z S View Cover [źródło: X-KOM]
Samsung Galaxy Note 3 z S View Cover [źródło: X-KOM]

Promocja dotyczy tylko tych egzemplarzy Galaxy Note 3, które zostały zamówione w sklepie internetowym przed 1. października 2013 roku. Etui jest dobierane pod kolor urządzenia, a jego wysyłka będzie realizowana osobno, w ciągu tygodnia od premiery.

Samsung Galaxy Note 3 z S View Cover [źródło: Sferis]
Samsung Galaxy Note 3 z S View Cover [źródło: Sferis]

W chwili obecnej informacja o gratisie w postaci S View Cover pojawiła się tylko w kilku sklepach jak X-KOM, Sferis i Komputronik (dane z 27.09, godz. 01:00). Nie wykluczone, że oferta innych sklepów, które obecnie posiadają Galaxy Note 3 zostanie zaktualizowana i po zakupie także będziemy w stanie odebrać darmowe etui do naszego urządzenia.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj