Jeśli chociaż raz używaliście nawigacji w swoim telefonie to pewnie przewinęła Wam się przez ręce aplikacja NaviExpert. Pisaliśmy o niej pod koniec lipca tego roku, kiedy wprowadzono sporo zmian zarówno w wyglądzie jak i funkcjonalności nawigacji. Piszemy też teraz, bo producent udostepnił właśnie najnowszą wersję swojego programu na urządzenia z Androidem.

NaviExpert jest nawigacją płatną, gdzie wykupujemy interesujący nas wariant abonamentowy, wybierając mapę Polski lub całej Europy na dobę, kilka dni, miesiąc bądź cały rok. Nawigacja wymaga dostępu do Internetu, ale posiada aktualne i szczegółowe mapy, bardzo rozbudowaną mapę POI, ostrzeżenia CB, funkcje omijania zakorkowanych dróg czy nawet wbudowaną porównywarkę cen paliw.

nawigacja-naviexpert-logo

Najnowsza aktualizacja zmienia wersję programu na 8.3.2 i wprowadza ważne zmiany w kwestii stabilności aplikacji. Poprawiono wybieranie i przeliczanie trasy w przypadku opcji tras alternatywnych, a także przeliczanie i zliczanie punktów pośrednich wyszukiwanych wzdłuż trasy. Dodatkowo od tej wersji wprowadzono możliwość wyboru głosu lektora niezależnie od tego, jaki język jest ustawiony w telefonie. Przykładowo, możemy wybrać w programie głos Elżbiety czy Piotra, nawet wtedy, gdy w telefonie mamy ustawiony język angielski.

Obecnie NaviExpert 8.3.2 można pobrać ze strony getne.pl, ale jak zapewnia producent, już niebawem najnowsza wersja nawigacji zostanie udostępniona operatorom i będzie również dostępna w Google Play. Pamiętajcie, że nawigację NaviExpert można przetestować za darmo przez okres 7 dni, więc jest to idealna okazja dla osób, które chcą sprawdzić działanie i możliwości aplikacji.

źródło: blognavi.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj