Do tej pory z oficjalnej aktualizacji do Androida 4.3 Jelly Bean mogą cieszyć się posiadacze smartfonów Galaxy S 4. W połowie października nowa wersja pojawiła się za naszą zachodnią granicą, a niespełna tydzień temu oficjalna aktualizacja trafiła do Polski. Pozostałe smartfony jak Galaxy S III czy Galaxy Note II nadal stoją w kolejne. Wygląda jednak na to, że Android 4.3 Jelly Bean może szybciej pojawić się dla tego drugiego.

galaxy-note-2-android-4-3-jelly-bean

Z najnowszym Jelly Bean’em dla Galaxy Note II mieliśmy do czynienia już dwukrotnie, kiedy w sieci pojawiły się dwa wycieki z oprogramowaniem – na początku i pod koniec października. Nadal jednak użytkownicy poprzedniej generacji tabletofonu oczekują na udostępnienie oficjalniej aktualizacji, która według wcześniejszych informacji ma pojawić się w tym miesiącu lub na początku grudnia. Najnowsza wiadomość może wskazywać, że nowa wersja systemu może zostać wydana szybciej niż się tego spodziewamy.

Jak podaje serwis SamMobile, jeden z użytkowników o imieniu Bhanu dostał z lokalnego centrum serwisowego egzemplarz Galaxy Note II z zainstalowanym systemem Android 4.3 Jelly Bean. Oprogramowanie zostało oznaczone jako N7100DDEMJ9 i pochodzi z 31. października, co może wskazywać, że jest to jedna z ostatecznych wersji. Aktualizacja zbliża się więc wielkimi krokami 😉

N7100DDEMJ9 [źródło: SamMobile]
N7100DDEMJ9 [źródło: SamMobile]

Jakich zmian możemy się spodziewać? Zapewne podobnych do tych, które możemy spotkać w Galaxy S 4 po aktualizacji do wersji 4.3 Jelly Bean – między innymi wsparcie dla Galaxy Gear, tryb czytania, ogólna poprawa szybkości i stabilności działania czy nowe aplikacje jak Samsung KNOXSamsung Wallet. Dodatkowo możemy liczyć na niektóre nowości z Galaxy Note 3, ale które to konkretnie będą, jeszcze nie wiadomo.

źródło: SamMobile

9 KOMENTARZE

  1. Na komórkomani jest artykuł,że w serwisach jest już 4.3 dla note 2 i wkrótce ma być dostępna przez OTA.Każdy notek,który wraca z serwisu ma wgrany właśnie 4.3.Krzysztof,czy masz możliwość wyciągnięcia informacji od Samsung polska w sprawie 4.2 dla note 8.W Europie zachodniej jest dostępny od 2 miesięcy,a u nas nic.Czy w ogóle będzie w naszym kraju.

  2. Ludzie dajcie już spokój z tymi durnymi pytaniami typu „a kiedy dla s3″? Czy waszym zdaniem ktoś tu zna odpowiedź? No raczej nie … Jak będzie to będzie i tyle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj