Ostatni czas jest naprawdę napięty jeśli weźmiemy pod uwage aktualizację smartfonów Galaxy do Androida w wersji 4.3 Jelly Bean. Codziennie pojawiają się nowe informacje jak chociażby te o wstrzymaniu aktualizacji dla Galaxy S III czy kolejnym wycieku oprogramowania dla Galaxy Note II. tym razem znowu zajmiemy się tym drugim, bo jak się okazuje, Galaxy Note drugiej generacji otrzymał właśnie oficjalną aktualizację.

Po smartfonach Galaxy S 4 i Galaxy S III przyszedł wreszcie czas na Galaxy Note II. Dzisiaj drugi przedstawiciel serii tabletofonów Galaxy Note otrzymał oficjalną aktualizację do Androida 4.3 Jelly Bean. Proces aktualizacji rozpoczął się od Indii i co ciekawe, wprowadza tą samą wersję oprogramowania (N7100XXUEMK4), która kilkadziesiąt godzin temu pojawiła się w sieci.

galaxy-note-2-android-4-3-jelly-bean

Pewnie każdy użytkownik pamięta większość zmian jakie wprowadza Android 4.3 Jelly Bean, dlatego też nie będziemy ich ponownie wymieniać. Zrobimy to, jak tylko aktualizacja pojawi się w Polsce, a to powinno nastąpić już w ciągu najbliższych kilkunastu dni. Jeśli jednak ktoś już teraz chce sprawdzić jakie zmiany wprowadza nowa wersja systemu do Galaxy Note II, może ręcznie wrzucić oprogramowanie na swój telefon. Wszystkie szczegóły podane są poniżej.

Model: GT-N7100
Kraj: Indie
Wersja systemu: Android 4.3 Jelly Bean
Lista zmian: 2099172
Data kompilacji: Niedziela, 10 listopada 2013
Kod: INU
PDA: N7100XXUEMK4
CSC: N7100ODDEMK1
MODEM: N7100DDEMJ9

N7100XXUEMK4 (1183 MB) – Pobierz

źródło: SamMobile