Osobiście uważam, że Samsung Galaxy S 4 mini został stworzony z myślą o kobietach. Kompaktowy smartfon, który idealnie leży w małej, damskiej dłoni, zachowujący przy tym pełną funkcjonalność swojego większego brata – Galaxy S 4. Z tego założenia wychodzi też jeden z brytyjskich sklepów, w którego ofercie znajdziemy Galaxy S 4 mini w trzech, nowych kolorach.

Do tej pory były nam znane dwie wersje kolorystyczne Samsunga Galaxy S 4 mini – biała i czarna, które jakoś większego zachwytu, szczególnie wśród Pań nie wywoływały. Teraz pewnie się to zmieni, bo do sprzedaży trafiła różowa, pomarańczowa i fioletowa odsłona mniejszego odpowiednika Galaxy S 4.

Sasmung Galaxy S 4 mini - nowe kolory [źródło: Carphone Warehouse]
Sasmung Galaxy S 4 mini – nowe kolory [źródło: Carphone Warehouse]

Wspominane warianty kolorystyczne Galaxy S 4 mini dostępne są w brytyjskim sklepie Carphone Warehouse, a ich cena została ustalona na poziomie 379,95 funtów (około 1900 złotych). Urządzenie można także zakupić z 2-letnim kontraktem, gdzie wówczas jesteśmy zobowiązani płacić miesięcznie 21 funtów. Fioletowy i różowy Galaxy S 4 mini jest fizycznie dostępny na magazynie, a sprzedaż pomarańczowej wersji rozpocznie się 9. grudnia.

Który z nowych kolorów podoba Wam się najbardziej?

źródło: SamMobile przez gsmManiaK

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj