Wygląda na to, że Samsung planuje wkroczyć w nowy rok ze sporą armią nowych urządzeń, które w nazwie będą mieć dopisek Lite. Jakiś czas pojawiły się informacje o Galaxy Grand Lite, a w ubiegły poniedziałek pisaliśmy o uproszczonej odsłonie Galaxy Note 3. Teraz docierają do nas kolejne wieści o wersji Lite, ale tym razem dotyczą tabletu Galaxy Tab 3.

Trzecia generacja tabletów Galaxy Tab trafiła na rynek w trzech wersjach różniących się między sobą przede wszystkim wielkością ekranu, ale też danymi technicznymi. Na sklepowych półkach można obecnie spotkać trzy warianty z 7-, 8- i 10,1-calowym ekranem, które różnią się miedzy sobą ilością pamięci RAM, pamięci na dane czy zastosowanym procesorem. Każdy zatem znajdzie odpowiedni sprzęt dla siebie pod względem wielkości i szybkości działania. Czy w takim razie potrzeba nam wersja Lite?

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 [źródło: galaktyczny.pl]
Samsung Galaxy Tab 3 7.0 [źródło: galaktyczny.pl]

Na chwilę obecną nie są znane szczegóły tabletu Galaxy Tab 3 Lite. Wiadomo tylko tyle, że ma pojawić się w dwóch wersjach kolorystycznych – białej Cream White i czarnej Ebony Black, zarówno z „samym” WiFi (SM-T110) jak i WiFi + modem 3G (SM-T111). Cena wersji podstawowej wyniesie około 100 euro, co sprawi, że będzie to najtańszy tablet w historii Samsunga. Premiera planowana jest na początek przyszłego roku.

źródło: SamMobile

2 KOMENTARZE

  1. I po co te wersje lite, mini i inne? Narobią wersji danego urządzenia a później setki urządzeń do aktualizacji i nie mogą nadążyć z ich aktualizowaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj