Niecałe trzy tygodnie temu pisaliśmy o smartfonie Galaxy S 4 mini, który na przełomie grudnia i stycznia ma pojawić się w specjalnej edycji La Fleur. Wygląda na to, że nie będzie to jedyny smartfon z kwiatowymi wzorami na obudowie. Do wersji mini flagowego smartfonu Samsunga dołączy jeszcze jego standardowa wersja – Galaxy S 4 i trzy modele ze średniej półki.

Telefony z serii La Fleur wyróżniają się na tle swoich podstawowych wersji nieco odmienionym wyglądem. Obudowa, która często jest w kolorze białym, różowym czy czerwonym przyozdobiona jest kwiatowymi aplikacjami. Z najnowszym informacji wynika, że już w styczniu przyszłego roku w specjalnej odsłonie zobaczymy kilka nowych smartfonów Samsunga.

Samsung Galaxy S III mini La Fleur [źródło: SamMobile]
Samsung Galaxy S III mini La Fleur [źródło: SamMobile]

Będzie to obecny flagowiec Galaxy S 4 i jak podaje źródło, trafi do sprzedaży w 5. tygodniu 2014 roku i będzie wyróżniał się czerwoną obudową z kwiatowymi wzorami. Galaxy Fame Lite i Galaxy Trend będą dostępne od około 6. stycznia, odpowiednio w białym i czerwonym kolorze. Ostatni z tego grona, Galaxy Core pojawi się w kolorze „Wine Red” w 3. tygodniu przyszłego roku.

Jeszcze nie pojawiły się oficjalne zdjęcia wspomnianych modeli (to wyżej przedstawia Galaxy S II mini La Fleur), ale patrząc na wcześniejsze smartfony z edycji La Fleur, bardzo łatwo jest sobie wyobrazić jak będą prezentować się te nowe. Nie jest znana też cena, ale jeśli ktoś jest bardzo zainteresowany tą informacją, powinien na bieżąco śledzić naszą stronę.

źródło: SamMobile