Zapewne wielu użytkowników planowało zakup najnowszego tabletofonu Samsunga zaraz po jego premierze, ale dla niektórych barierą nie do pokonania była jego cena. Gdy Galaxy Note 3 trafił do sprzedaży w Polsce trzeba było przeznaczyć na jego zakup aż 3 tysiące złotych. Trzeci Galaxy Note był więc najdroższym smartfonem w historii całej serii, ale też najbardziej funkcjonalnym, co trochę usprawiedliwia jego wysoką cenę. Cena wraz z biegiem czasu spada, co możemy zaobserwować w sklepach, ale zdarzają się takie „perełki”, które zamiatają inne oferty pod dywan.

Po ponad dwóch miesiącach od premiery Galaxy Note 3 na polskim rynku jego cena spadła o około 20 procent. Mam tutaj na myśli supermarkety i salony ze sprzętem elektronicznym, gdzie cena najnowszego tabletofonu Samsunga oscyluje w granicy 2489 – 2599 złotych. Owszem, można ten smartfon kupić taniej, ale przeważnie są to oferty małych sklepów czy komisów z telefonami, gdzie urządzenie może pochodzić z tak zwanej „drugiej ręki”. Warto więc poświęcić trochę czasu, by przejrzeć wszystkie oferty, bo czasami można trafić na naprawdę dobre okazje.

Samsung Galaxy Note 3 [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy Note 3 [źródło: Samsung]

Jedną z nich przygotował internetowy sklep merlin.pl, gdzie Galaxy Note 3 można kupić w promocyjnej cenie 1999 złotych. Smartfon jeszcze kilkanaście godzin temu był dostępny w dwóch kolorach – czarnym i białym, ale obecnie w ofercie można znaleźć tylko ten drugi wariant. Widać zatem, że smartfon rozchodzi się jak ciepłe bułeczki, ale nie ma się co dziwić, bo cena robi swoje. W identycznej cenie jest też dostępny Galaxy S 4, więc wybór jest oczywisty, no chyba, że ktoś nie przepada za dużymi smartfonami. Jeśli więc w najbliższym czasie planujecie wymianę swojego smartfonu, warto się pośpieszyć, bo oferta może bardzo szybko zniknąć nam sprzed nosa.

Galaxy Note 3 za 1999 złotych [źródło: Merlin]
Galaxy Note 3 za 1999 złotych [źródło: Merlin]

Zgodnie z informacją na stronie, smartfon jest dostępny na magazynie, a wysyłka realizowana jest w ciągu 24 godzin. Pamiętajmy jednak, że najbliższe dwa dni są wolne od pracy, więc przesyłka może do nas wyjechać najwcześniej w piątek, 27. grudnia.

źródło: Merlin