Zapewne wielu użytkowników planowało zakup najnowszego tabletofonu Samsunga zaraz po jego premierze, ale dla niektórych barierą nie do pokonania była jego cena. Gdy Galaxy Note 3 trafił do sprzedaży w Polsce trzeba było przeznaczyć na jego zakup aż 3 tysiące złotych. Trzeci Galaxy Note był więc najdroższym smartfonem w historii całej serii, ale też najbardziej funkcjonalnym, co trochę usprawiedliwia jego wysoką cenę. Cena wraz z biegiem czasu spada, co możemy zaobserwować w sklepach, ale zdarzają się takie „perełki”, które zamiatają inne oferty pod dywan.

Po ponad dwóch miesiącach od premiery Galaxy Note 3 na polskim rynku jego cena spadła o około 20 procent. Mam tutaj na myśli supermarkety i salony ze sprzętem elektronicznym, gdzie cena najnowszego tabletofonu Samsunga oscyluje w granicy 2489 – 2599 złotych. Owszem, można ten smartfon kupić taniej, ale przeważnie są to oferty małych sklepów czy komisów z telefonami, gdzie urządzenie może pochodzić z tak zwanej „drugiej ręki”. Warto więc poświęcić trochę czasu, by przejrzeć wszystkie oferty, bo czasami można trafić na naprawdę dobre okazje.

Samsung Galaxy Note 3 [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy Note 3 [źródło: Samsung]

Jedną z nich przygotował internetowy sklep merlin.pl, gdzie Galaxy Note 3 można kupić w promocyjnej cenie 1999 złotych. Smartfon jeszcze kilkanaście godzin temu był dostępny w dwóch kolorach – czarnym i białym, ale obecnie w ofercie można znaleźć tylko ten drugi wariant. Widać zatem, że smartfon rozchodzi się jak ciepłe bułeczki, ale nie ma się co dziwić, bo cena robi swoje. W identycznej cenie jest też dostępny Galaxy S 4, więc wybór jest oczywisty, no chyba, że ktoś nie przepada za dużymi smartfonami. Jeśli więc w najbliższym czasie planujecie wymianę swojego smartfonu, warto się pośpieszyć, bo oferta może bardzo szybko zniknąć nam sprzed nosa.

Galaxy Note 3 za 1999 złotych [źródło: Merlin]
Galaxy Note 3 za 1999 złotych [źródło: Merlin]

Zgodnie z informacją na stronie, smartfon jest dostępny na magazynie, a wysyłka realizowana jest w ciągu 24 godzin. Pamiętajmy jednak, że najbliższe dwa dni są wolne od pracy, więc przesyłka może do nas wyjechać najwcześniej w piątek, 27. grudnia.

źródło: Merlin

6 KOMENTARZE

  1. Kit dla mas. Zamówiłem tego notka 23.12.2013, zapłaciłem z góry, 27.12.2013, chcieli mailem potwierdzenie, że chcę go – odpisałem ze tak tego samego dnia, a 30.12.2013 przysłali maila, że nie ma takiego produktu u nich i muszę przejść procedury odzysku kasy.

    • Ale na pewno zamawiałeś go w białym kolorze? Bo wiem że czarny rozszedł się szybko. Ale skoro jest taki problem z zamówieniem to dzięki za info.

      • Zamawiałem czarny. 30.12.2013 dostałem maila że moje zamówienie przyjęto ale nie zarezerwowano notka i nie mogą zrealizować zamówienia. Wyszło że skredytowałem ich działalność operacyjną gratis. Kasę zwrócili 31.12.2013

  2. Zamawiałem Note 3 24.12.2013. Dzisiaj (dopiero) otrzymałem ze sklepu wiadomość o zmianie terminu dostawy produktu na 8 stycznia 2014. Cierpliwości Wam życzę 😉

    • Kredytujesz merlin.pl dalej. Mi powiedzieli na infolinii że produktu nie ma u ich dostawców i nie wiedzą kiedy będą mieli, a Tobie wcisnęli inny kit. Oby nie było że za chwilę podeślą Tobie nową nadzieję na bardziej odległy termin (darmowy kredyt nie kosztuje)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj