W 2014 roku spodziewamy się premiery przede wszystkim kolejnego flagowca z rodziny Galaxy S, ale też kilku tabletów jak Galaxy Tab Pro z 8,4- i 10,1-calowym ekranem, Galaxy Note Pro 12.2 czy Galaxy Tab 3 w wersji Lite. Jednka ot tylko niektóre urządzenia, które koreański producent ma w planach. Wiele wskazuje na to, że pojawią się też nowe, osobiste gadżety, gdzie jednym z nich może być Galaxy Gear 2.

Brytyjski oddział Samsunga opublikował zdjęcie na swoim Twitterze, które jest pewnego rodzaju zapowiedzią nowego urządzenia osobistego, które wkrótce może zostać zaprezentowane. Po lewej stronie widnieje pierwszy inteligentny zegarek od Samsunga – Galaxy Gear, który ujrzał światło dzienne w ubiegłym roku, a po prawej stronie widać napis „What Next?” i puste miejsce na przyszłe urządzenie, które poznamy w 2014 roku i które będziemy w stanie na siebie założyć. Jeszcze nie wiadomo co to będzie, ale już teraz można wskazać kilka propozycji.

Galaxy Gear - What Next? [źródło: Samsung]
Galaxy Gear – What Next? [źródło: Samsung]

W ubiegłym tygodniu pojawiły się informacje, że na zbliżających się targach MWC 2014 w Barcelonie firma Samsung zaprezentuje drugą generację zegarka Galaxy Gear i gadżet przygotowany z myślą o sportowcach i osobach aktywnie spędzających czas – Galaxy Band. Wcześniej pisaliśmy też o Gear Glass, czyli „samsungowej” odpowiedzi na inteligentne okulary od Google. Widać zatem, że jest kilka propozycji i dwie grube imprezy przed nami, na których wspomniane urządzenia mogą mieć swoją premierę. A Wy na jaki gadżet liczycie najbardziej?

źródło: Twitter przez SamMobile