Lubicie sporty, szczególnie te rozgrywane w okresie zimowym? Jeśli tak, to na pewno wiecie, że w tym roku mamy kolejną Olimpiadę. Już za niecały miesiąc w Soczi rozpoczną się Zimowe Igrzyska Olimpijskie i będziemy śledzić poczynania sportowców w różnych zimowych konkurencjach. Jeśli nie będziemy mieć dostępu do telewizora możemy skorzystać z nowej, oficjalnej aplikacji Igrzysk, która właśnie pojawiła się w Google Play.

Sochi 2014 [źródło: activescreening
Sochi 2014 [źródło: activescreening

Sochi 2014 WOW to aplikacja przygotowna przez firmę Samsung (jeden z oficjalnych parterów Igrzysk), która będzie naszym rozbudowanym centrum informacji o wszystkich wydarzeniach rozgrywających się na Olimpiadzie. Za pomocą tego programu będziemy mieć szybki wgląd w najświeższe informacje z Soczi, szczegółowy terminarz zawodów, klasyfikację medalową i aktualne wyniki. Jest też bardzo rozbudowana baza wszystkich olimpijskich dyscyplin z dokładnym przewodnikiem pokazującym między innymi o co chodzi w danym sporcie i wyjaśniającym procedurę punktowania.

[nggallery id=196]

W aplikacji możemy stworzyć swój profil i uczestniczyć w dyskusji a’la Twitter, a w ustawieniach włączyć dodatkowo Qucik Panel, który będzie wyświetlał najważniejsze informacje na belce powiadomień. W obecnej wersji aplikacji można wybrać jeden z siedmiu języków, gdzie niestety brakuje języka polskiego. Zainteresowani powinni zatem przynajmniej w stopniu podstawowym znać język angielski (lub inny dostępny), żeby swobodnie poruszać się po interfejsie. Nieco denerwująca dla niektórych może okazać się reklama, która na szczęście wyświetla się tylko na ekranie głównym.

Aplikacja Sochi 2014 WOW przeznaczona jest na wszystkie smartfony z Androidem, ale po screenach w sklepie Play można wywnioskować, że działa także na tabletach. Program jest do pobrania za darmo w Goole Play.

google-play-pobierz

źródło: Google Play przez SamMobile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj