Do tej pory TegraZone było miejscem przeznaczonym dla urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą układu od firmy nVidia. Można tam znaleźć specjalnie wyselekcjowane gry, które potrafiły wycisnąć wszystko czym dysponuje procesor Tegra. Dzisiaj amerykańska firma zrobiła duży ukłon w stronę użytkowników i udostępniła bibliotekę z grami dla wszystkich urządzeń z Androidem.

nVidia TegraZone [źródło: nVidia]
nVidia TegraZone [źródło: nVidia]

TegraZone to zbiór najlepszych produkcji na urządzenia mobilne, które potrafią wykorzystać moc procesorów Tegra. Zamieszczone tam gry co prawda działają na większości smartfonówi tabletów, ale tam gdziejest procesor od nVidii, charakteryzują się dużo większą szczegółowością, lepszą grafiką i dodatkowymi efektami, a także płynniejszym działaniem. W TegraZone można znaleźć takie smaczki jak chociażby GTA: San Andreas, Anomaly 2, Real Boxing, ARC Squadron, N.O.V.A. 3 czy AVP: Evolution.

[nggallery id=205]

Od teraz z zasobów TegraZone mogą korzystać wszystkie urządzenia z Androidem, a nie tylko te z procesorem Tegra. Warto także wspomnieć, że najnowsza wersja biblioteki ma wsparcie dla usługi Google Play Game Services, wykorzystuje login Google+ w celu personalizacji aplikacji TegraZone, a dostęp do naszych gier mamy z pozycji każdego urządzenia. Pojawił się też przycisk Share dzięki czemu możemy podzielić się naszymi osiągnięciami ze znajomymi.

Najnowsza wersja programu nVidia TegraZone jest do pobrania za darmo z Google Play. Wystarczy kliknąć w poniższy obrazek.

google-play-pobierz

źródło: Google Play