Do tej pory TegraZone było miejscem przeznaczonym dla urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą układu od firmy nVidia. Można tam znaleźć specjalnie wyselekcjowane gry, które potrafiły wycisnąć wszystko czym dysponuje procesor Tegra. Dzisiaj amerykańska firma zrobiła duży ukłon w stronę użytkowników i udostępniła bibliotekę z grami dla wszystkich urządzeń z Androidem.

nVidia TegraZone [źródło: nVidia]
nVidia TegraZone [źródło: nVidia]

TegraZone to zbiór najlepszych produkcji na urządzenia mobilne, które potrafią wykorzystać moc procesorów Tegra. Zamieszczone tam gry co prawda działają na większości smartfonówi tabletów, ale tam gdziejest procesor od nVidii, charakteryzują się dużo większą szczegółowością, lepszą grafiką i dodatkowymi efektami, a także płynniejszym działaniem. W TegraZone można znaleźć takie smaczki jak chociażby GTA: San Andreas, Anomaly 2, Real Boxing, ARC Squadron, N.O.V.A. 3 czy AVP: Evolution.

[nggallery id=205]

Od teraz z zasobów TegraZone mogą korzystać wszystkie urządzenia z Androidem, a nie tylko te z procesorem Tegra. Warto także wspomnieć, że najnowsza wersja biblioteki ma wsparcie dla usługi Google Play Game Services, wykorzystuje login Google+ w celu personalizacji aplikacji TegraZone, a dostęp do naszych gier mamy z pozycji każdego urządzenia. Pojawił się też przycisk Share dzięki czemu możemy podzielić się naszymi osiągnięciami ze znajomymi.

Najnowsza wersja programu nVidia TegraZone jest do pobrania za darmo z Google Play. Wystarczy kliknąć w poniższy obrazek.

google-play-pobierz

źródło: Google Play

7 KOMENTARZE

  • To prawda, gry są dostępne w Google Play, ale w TegraZone mamy je zebrane w jednej bibliotece, gdzie między innymi możemy sprawdzić czy dana gra obsługuje kontroler 😉

   • a no chyba,że ale czepiając się troszkę na siłę, kupując kontroler od Samsunga i tak będę wiedział które gry go obsługują i bez tej aplikacji, czyż nie?:)

    • Trochę jest w tym prawdy co piszesz. W aplikacji Mobile Console (tej do kontrolera) są gry kompatybilne z kontrolerem, ale tylko te, które można pobrać z Samsung Apps. nie ma np. Dead Trigger 2, która działa z GamePad’em.

 1. w sumie racja, ale zapewne ktoś kto kupi kontroler, to będzie grać w gry typu „AAA” o ile takowymi można nazwać taki Modern Combat 4 :).a Takie gry raczej wszystkie gamepada obsłużą.
  No dobra a poważnie.. miałem nadzieję,że pogram w gry dedykowane na tegrę dzięki tej aplikacji,bo jest kilka takich na których swoje palce bym położył-Bo Note 3 zdecydowanie podoła każdej grze no ale niestety muszę obejść się smakiem. Troszkę nie rozumiem tej polityki, no ale pewnie chodzi po prostu o dolary… :).Czemu Qualcomm nie robi nic w tej kwestii???Przecież układy adreno są naprawdę świetne, taki 330 który posiadam wymiata i aż się prosi o coś porządniejszego..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj