Dwa tygodnie temu liczba fanów na naszym Facebooku przekroczyła 1500 z czego jesteśmy niezwykle dumni, że docieramy do coraz większej liczby miłośników galaktycznych urządzeń. To idealny moment, żeby w pewien sposób Wam za to podziękować. Z tej okazji ruszamy z kolejnym konkursem, który tym razem będzie miał związek z fotografią. Jest on jeszcze bardziej wartościowy dzięki współpracy z firmą G Data Software Sp. z o.o., która ufundowała dla zwycięzców licencje na program antywirusowy.

Niektórzy nie lubią zimy, a inni wręcz ją uwielbiają. Co prawda mamy krótszy dzień, wszędzie jest biało i temperatury spadają poniżej zera, ale można doszukać się wielu pozytywnych aspektów jak chociażby wypad na narty w góry, Puchar Świata w skokach narciarskich czy piękne, zimowe krajobrazy. To właśnie dla tych ostatnich warto chociaż na chwilę wyjść z domu zabierając ze sobą aparat, by uwiecznić zimową scenerię. Może uda się Wam uchwycić coś niezwykłego i jeszcze zdobędziecie za to nagrodę. Brzmi nieźle, prawda?

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, gdzie głównym zadaniem jest wykonanie jak najbardziej oryginalnego zdjęcia zimowego klimatu za pomocą smartfonu, tabletu lub innego urządzenia mobilnego. Zastanawialiśmy się, czy mają to być tylko urządzenia Galaxy, ale stwierdziliśmy, że ograniczyłoby to zabawę, dlatego też może to być Galaxy, ale nie musi. Zdjęcie może przedstawiać krajobraz, zamarznięte drzewo, sopel zwisający z dachu, Wasz skok na nartach, czyli dosłownie wszystko co związne jest z zimą. Na dobrą sprawę ogranicza Was tylko wyobraźnia. Wszystkie szczegóły konkursu zostały zawarte w REGULAMINIE KONKURSU, ale z najważniejszymi informacjami możecie zapoznać się też poniżej.

Termin konkursu

Konkurs startuje 6. lutego 2013 roku o godzinie 00:01 i będzie trwał trochę ponad dwa tygodnie, do 24. lutego 2013 roku, godz. 23:59. Myślę, że to wystarczająco dużo czasu, by zrobić fantastyczną serię zdjęć i wziąć udział w konkursie.

Zasady konkursu

Jak już wspomniałem, głównym zadaniem w konkursie jest wykonanie za pomocą aparatu wbudowanego w smartfon, tablet lub inne urządzenie mobilne jak najbardziej kreatywnej, oryginalnej fotografii w zimowej scenerii i przesłanie jej na konkursowy adres e-mail: [email protected]. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 5 zdjęć, ale tylko jedno z nich będzie miało szansę na wygraną, także wypatrujcie i szukajcie idealnego ujęcia. Nadesłane zdjęcia będą weryfikowane i ocenianie  przez Galaktyczną Redakcję.

Nagrody

W konkursie zostaną nagrodzone trzy osoby, które wykażą się największą kreatywnością i wykonają fotografie, które krótko mówiąc, zrzucą nas z krzesła. Przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych nagród, a dzięki współpracy z firmą G Data Software Sp. z o.o. trzech zwycięzców otrzyma roczną licencję na program antywirusowy G Data Internet Security dla systemu Android o wartości prawie 100 złotych.

konkurs-gdata-nagrody

G Data Internet Security for Android to narzędzie zapewniające kompleksową ochronę urządzenia pracującego pod kontrolą systemu z zielonym robocikiem. Program zapewnia ochronę przed szkodliwymi aplikacjami, złośliwym oprogramowaniem i wszelakimi zagrożeniami czychającymi na nas w internecie. Mobilny antywirus od G Data zminimalizuje także stres podczas zagubienia lub kradzieży sprzętu, bo dzięki programowi będziemy mogli namierzyć smartfon za pomocą nadajnika GPS, a także wyczyścić zdalnie jego pamięć z prywatnych plików.

[nggallery id=218]

W konkursie możecie zdobyć G Data Internet Security for Android z licencją na 12 miesięcy, ale to nie koniec. Producent oprogramowania przygotował specjalną grę o nazwie Viroport – Dark City, dzięki której możemy zdobyć do 15 miesięcy dodatkowej ochrony przez wirusami. Wystarczy pobrać grę z Google Play (skanując poniższy kod QR lub kilkając w obrazek), zalogować się do niej i pomóc G Manowi ochronić miasto przed wirusami. Podczas rozgrywki zbieramy punkty, które później możemy wymienić na dodatkowe dni ochorny antywirusowej. Przyznam szczerze, że pomysł świetny, a ja już po kilku minutach gry, zdobyłem dodatkowe 9 dni zabezpieczenia.

viroport-qrcodegoogle-play-pobierz

Ogłoszenie wyników

O tym jakie fotografie zostały wyróżnione i tym samym, kto zdobył nagrody dowiecie się nie później niż 3. marca 2014 roku. Lista zwycięzców wraz z nagrodzonymi zdjęciami zostanie opublikowana w osobnym wpisie, a laureaci zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Na koniec przypominamy jeszcze raz o zapoznaniu się z REGULAMINEM KONKURSU, a jeśli macie jakieś pytania, pozostajemy do Waszej dyspozycji poniżej w komentarzach. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć Wam udanej sesji fotograficznej. Zatem, załóżcie na siebie coś ciepłego, weźcie do ręki swoje smartfony i do dzieła!


Aktualizacja 12.02.2014 r. 

Pogoda mocno płata nam figle i zamiast korzystać z zimowego szaleństwa w wielu rejonach Polski mamy temperatury powyżej lutowej normy, a w dodatku dzisiaj zaczął padać śnieg z deszczem. Ogólnie wszędzie ciapa i nie zanosi się, żeby warunki w najbliższych dniach się poprawiły na tyle, by zrobić zdjęcie zimy. Dlatego też, zgodnie z 4. punktem §8:

4. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu, ale niezwłocznie musi o tym fakcie poinformować Uczestników.

postanowiliśmy wprowadzić jedną zmianę w zasadach konkursu, która da Wam większą szansę na wykonanie ciekawego zdjęcia za pomocą smartfonu lub tabletu, niezależnie od warunków atmosferycznych w Waszym regionie. Zmiana dotyczy §4 pkt. 2, który brzmiał:

2. Zadaniem w Konkursie jest wykonanie jak najbardziej ciekawej, kreatywnej i oryginalnej fotografii zimowej scenerii za pomocą aparatu wbudowanego w smartfon, tablet lub inne urządzenie mobilne.

a jego treść zostaje zmieniona na:

2. Zadaniem w Konkursie jest wykonanie jak najbardziej ciekawej, kreatywnej i oryginalnej fotografii za pomocą aparatu wbudowanego w smartfon, tablet lub inne urządzenie mobilne.

Tym samym, nie trzeba ograniczać się do zimowej scenerii, a tylko tego, by zdjęcie zostało wykonane za pomocą aparatu w smartfonie, tablecie lub innym mobilnym urządzeniu. Jeśli w Waszym mieście, rejonie nie ma śniegu, nie przejmujcie się tym, tylko bierzcie aparat w drogę. Oczywiście nadesłane do tej pory zdjęcia zachowują ważność i biorą udział w konkursie. Pamiętajcie, że zgłoszenia przyjmujemy do 24. lutego.