Samsung kolejny raz podjał współpracę z firmą Swarovski i zaprezentował limitowaną edycję pokrywy baterii dla Galaxy Note 3. Tym razem zamiast tworzywa imitującego skórę, zastosowano coś, co sprawi, że telefon będzie wyróżniał się w tłumie i zyska na wartości. Mam tu na myśli kryształy Svarowski’ego, które zakrywają cały tył urządzenia.

samsung-galaxy-note-3-klapka-swarovski

Limitowana edycja została przygotowana specjalnie z myślą o odbywającej się w Nowym Yorku imprezie Mercedes-Benz Fashion Week FW14. Tylna pokrywa baterii została wysadzona mnóstwem malutkich, mieniących się pod światło krzyształów, z których znana jest firma Svarowski. Klapki będą dostępne w limitowanej ilości w trzech różnych wariantach kolorystycznych – czarnej (Jet Black), srebrnej (Crystal Metallic Silver) i niebiesko-złotej (połączenie Crystal Bermuda Blue z Crystal Metallic Light Gold).

To co piękne, modne i stylowe musi trochę kosztować. Cena jednego panelu z kryształami to 299 dolarów, co w bezpośrednim przeliczeniu daje niemal 1000 złotych. Na taki gadżet mogą sobie pozwolić tylko znani i bogaci, dlatego ja zostanę przy standardowym rozwiązaniu ;). Z resztą, nawet gdybym klapkę dostał za darmo, to i tak byłaby bezużyteczna, bo po prostu nie przepadam za błyskotkami.

[nggallery id=217]

Limitowana seria tylnego panelu trafi do sprzedaży na wiosnę i będzie dostępna w salonie Swarovski przy 696 Fifth Avenue na Manhattanie w Nowym Yorku. Każdy zainteresowany przy zakupie otrzyma również opaskę na rękę w kolorze dopasowanym do tylnej klapki. Póki co nie wiadomo nic o ewentualnej premierze gadżetów w Europie.

źródło: Samsung przez gsmManiaK