Samsung przed premierą swojego kolejnego flagowca na pewno ma pełne ręce roboty, ale postanowił też odświeżyć wygląd poprzednika, Galaxy S 4. Pamiętacie informacje o Galaxy S 4 Black Edition, gdzie tylny panel został pokryty imitacją skóry i został wykonany na wzór tego z Galaxy Note 3? Okazuje się, że taki model będzie dostępny nie tylko w kolorze czarnym, ale też w dwóch innych.

Nowe kolory Galaxy S 4 LTE-A [źródło: Flickr]
Nowe kolory Galaxy S 4 LTE-A [źródło: Flickr]

Koreański producent idzie za ciosem i stosuje rozwiązanie znane z Galaxy Note 3 w większości swoich nowych smartfonów i tabletów. W sumie dobrze, bo skoro coś jest dobre, to trzeba to wykorzystać. Oczywiście mam tu na myśli matową, imitującą skórę pokrywę baterii, która praktycznie nie zbiera zabrudzeń, nie rysuje się i sprawia, że urządzenie lepiej się trzyma dłoni. Jak się okazuje „skórzaną” klapkę otrzymuje też Galaxy S 4 i w dodatku będzie dostępny w trzech kolorach.

Sprawa dotyczy modelu z LTE Advanced, który póki co jest oficjalnie osiągalny tylko w Korei Południowej. Galaxy S 4 z obsługą super-szybkiego Internetu będzie dostępny w trzech nowych wariantach kolorystycznych: białym (Rose Gold White) i czarnym (Rose Gold Black) ze złotymi wykończeniami oraz czarnym (Deep Black), znanym z wersji Black Edition. Wszystkie zamiast standardowej, błyszczącej pokrywy są wyposażone w klapkę, która imituje skórę.

[nggallery id=220]

Zastanawiam się czy Samsung Galaxy S 5 też będzie miał podobne wykonanie. Jak myślicie?

źródło: Samsung Tomorrow (Flickr) przez AndroidCentral