Na początku tego miesiąca pojawiły się informacje o dwóch popularnych smartfonach Samsunga z zeszłego roku, które zostały nico odświeżone i w najbliższym czasie pojawią się w nowej wersji. Mowa tutaj o wersji Black Edition obecnego (jeszcze) flagowca Galaxy S 4 i jego mniejszą odsłonę o nazwie Galaxy S 4 mini. Obydwa modele trafią do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu.

samsung-galaxy-s4-galaxy-s4-mini-black-edition

Smartfony Galaxy S 4 i Galaxy S 4 mini w nowej odsłonie Black Edition wyróżniają się czarnym kolorem obudowy i tyłem, który został wykonany ze skóropodobnego materiału, podobnie jak to miało miejsce w Galaxy Note 3 czy tablecie Galaxy Note 10.1 2014 Edition. To jednak nie wszystko, bo oprócz odświeżonego wyglądu obydwa smartfony otrzymały dodatkowy kontent w postaci specjalnie przygotowanych tapet i nowych dzwonków oraz zostały zapakowane w smukłe, czarne opakowanie z kompletem akcesoriów (ładowarka, zestaw słuchawkowy i przewód USB), również w kolorze czarnym.

Samsung Galaxy S 4 mini Black Edition [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy S 4 mini Black Edition [źródło: Samsung]

Informację przekazał producent w oficjalnym komunikacie prasowym, gdzie dowiadujemy się jeszcze, że obydwa smartfony w odsłonie Black Edition trafią do sprzedaży już w tym miesiącu. Co prawda będą dostępne w wybranych krajach, ale zakładam, że skoro informacja została rozesłana przez polski oddział firmy Samsung, smartfony będzie można kupić także w Polsce. Póki, co oficjalna cena nie została ujawniona.

źródło: Samsung

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj