Tablety Samsunga z serii PRO, które swoją premierę miały na tegorocznych targach CES w Las Vegas jeszcze w tym miesiącu powinny trafić do sprzedaży. Razem z nimi na pewno pojawią się filmy promujące z najważniejszymi funkcjami i możliwościami nowych tabletów. Dzisiaj możemy zobaczyć pierwszy z nich, gdzie prezentowany jest Samsung Galaxy NotePRO.

Samsung Galaxy NotePRO [źródło: Samsung Mobile]
Samsung Galaxy NotePRO [źródło: Samsung Mobile]

Samsung Galaxy NotePRO to największy, najbardziej zaawansowany i funkcjonalny tablet koreańskiego producenta, który już niebawem pojawi się w sklepach. Został wyposażony w spory, 12,2-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, najwydajniejszy na obecną chwilę czterordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 800 i aż 3 GB pamięci RAM. Tablet może pochwalić się też baterią o pojemności 9500 mAh i 8-megapikselowym aparatem, ale to co najważniejsze stanowi rysik S-Pen i nowe funkcje, jak dotąd niespotykane w tabletach Samsunga. Więcej o tablecie można przeczytać tutaj.

Najważniejsze cechy 12,2-calowego Galaxy NotePRO zostały przedstawione na filmie, który został opublikowany na YouTube przez Samsung Mobile. Możemy zobaczyć między innymi jak radzi sobie nowy edytor tekstu Hword i odświeżna klawiatura wirtualna, tryb umożliwiający zdalną kontrolę komputera osobistego czy uruchomienie czterech aplikacji jednocześnie na podzielonym ekranie. Pojawiła się też wzmianka o usłudze e-Meeting, dzięki której możemy organizować interaktywne spotkania ze znajomymi. Film trwa trochę ponad 3 minuty i można go obejrzeć poniżej.

źródło: Samsung Mobile