Przy okazji premiery Galaxy S 4 i Galaxy S 4 mini w czarnej, eleganckiej odsłonie wielu użytkowników zastanawiało się, czy nowe tapety zawarte w oprogramowaniu smrtfonów pojawią się w sieci. Odpowiedź była oczywista, a to kiedy do tego dojdzie było kwestią czasu. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich zainteresowanych – tapety są już gotowe do pobrania.

Wychodzę z założenia, że nawet najbardziej ulubiona tapeta po jakimś czasie potrafi się znudzić. W takiej sytuacji warto odświeżyć nieco wygląd swojego telefonu, a najprostszym i najszybszym sposobem jest właśnie zmiana tapety na ekranie startowym i ekranie blokady (choć znam osobę, która szybciej zmieniłaby etui, prawda Konrad?). Dobrą okazją do tego jest pojawienie się kilku tapet, specjalnie przygotowanych pod kątem wersji Black Edition dwóch smartfonów Samsunga.

galaxy-s4-black-edition-tapety

Tapet łącznie jest osiem i każda z nich jest w wysokiej rozdzielczości 1920 x 1920 pikseli. Można je pobrać z linków poniżej. Tapety świetnie wyglądają na telefonie, a mnie najbardziej do gustu przypadła ta z kroplami wody. Jak jest u Was?

Pobierz tapety z Galaxy S4 Black Edition
[mirror 1] [mirror 2]

źródło: AndroidNow