Już podczas oficjalniej zapowiedzi wiedzieliśmy, że Samsung Galaxy Note 3 Neo będzie dostępny w trzech kolorach. Obok standardowego, białego i czarnego wariantu, smartfon ma pojawić się także w wersji dość nietypowej, bo zielonej. Serwis GSMArena miał okazję na Samsung Forum 2014 w Bali wziąć zieloną wersję Galaxy Note 3 Neo w swoje redaktorskie ręce, dzięki czemu możemy zobaczyć jak się prezentuje.

Zielony Samsung Galaxy Note 3 Neo  [źródło: GSMArena]
Zielony Samsung Galaxy Note 3 Neo [źródło: GSMArena]

Wiadomą rzeczą jest, że o gustach się nie dyskutuje. Jednemu podoba się BMW serii 4, a drugiemu Fiat Multipla (choć dam sobie rękę uciąć, że ta druga grupa jest sporo mniejsza). W przypadku konkretnego modelu smartfonu czy tabletu jedną z rzeczy, która wpływa na nasz wybór jest kolor. Osobiście preferuję kontrastowe kolory jak czarny lub biały, ale można też spotkać kolory, które bardziej rzucające się w oczy.

[nggallery id=258]

Samsung Galaxy Note 3 Neo w kolorze Mint Green jest jakiś nijaki i na pierwszy rzut oka, od razu nie przypadł mi do gustu. Może to przez ten odcień zieleni, który sprawia, że smartfon wydaje się mdły i bez życia, mimo tego, że w środku ma całkiem przyzwoite podzespoły. Jest to moja opinia i zdaje sobie sprawę, że niektórzy z Was mogą mieć odmienne zdanie. Zwróćcie uwagę, jednak na to, że wpis pisze mężczyzna, który nie dość, że rozpoznaje ograniczoną paletę barw to w dodatku nigdy nie miał telefonu w kolorze innym niż czarny czy biały. Może jakby pisała to kobieta, opinia byłaby zupełnie inna 😉

źródło: GSMArena