Samsung w pierwszej połowie lutego potwierdził w oficjalnym komunikacie dla prasy, że Galaxy S 4 i Galaxy S 4 mini w czarnej wersji kolorystycznej, znanej też jako Black Edition już niebawem trafią do sprzedaży w Polsce. Tak też się stało, ale póki co połowicznie, bo w sklepach można spotkać tylko poprzedniego flagowca koreańskiego producenta w czarnym kolorze. Ile zatem zapłacimy za Galaxy S 4 Black Edition?

Samsung Galaxy S 4 Black Edition naprawdę może się podobać, a to wszystko ze względu na odświeżony wygląd. Wspominałem już przy okazji wpisu z MWC 2014, ze Galaxy S 4 w czarnym wydaniu jeszcze bardziej namieszałby na rynku, co z pewnością przełożyłoby się na jeszcze wyższe wyniki sprzedaży. W smartfonie Black Edition tylna pokrywę baterii wykonano podobnie jak w Galaxy Note 3, przez co smartfon wreszcie wygląda jak flagowiec z wysokiej polki. Tyl urządzenia jest wykonany z czarnego tworzywa sztucznego, imitującego skore, które jest przyjemne w dotyku i bardziej odporne na zarysowana.

wpid-samsung-galaxy-s4-black-edition-sferis.png.png

Mamy dobra informacje dla wszystkich, którzy sa zainteresowani zakupem nowej wersji Galaxy S 4. Smartfon w wersji Black Edition trafił właśnie do sprzedaży w Polsce w cenie niewiele wyższej od tej, za która można obecnie zakupić wersje standardowa. Galaxy S 4 Black Edition można obecnie znaleźć w ofercie sklepu Sferis i RTV Euro AGD, odpowiednio w cenie 1649 złotych i 1669 złotych (cena ważna do końca dzisiejszego dnia).

 Na chwilę obecna nie ma żadnych informacji o Samsungu Galaxy S 4 mini.

źródło: Sferis, Euro