Samsung Galaxy Tab 3 Lite to jak sama nazwa wskazuje nieco uproszczona wersja 7,-calowego tabletu Galaxy Tab 3, która została oficjalnie zaprezentowana w połowie stycznia tego toku, a całkiem niedawno trafiła do sprzedaży. Tablet obecnie można zdobyć za niecałe 5oo złotych i idealnie sprawuje się w roli urządzenia multimedialnego, na którym można przeglądać strony internetowe, zdjęcia czy filmy. Do tej pory mogliśmy spotkać tablet w czarnym i białym kolorze, ale już niebawem do sklepów trafią nowe warianty kolorystyczne.

samsung-galaxy-tab-3-lite-kolory

Blue Green, Peach Pink i Lemon Yellow to trzy świeże warianty kolorystyczne tabletu Samsung Galaxy Tab 3 Lite. Nowe wersje zostały sklasyfikowane na oficjalnej stronie producenta, co może oznaczać, że już w najbliższym czasie mogą pojawić się w sprzedaży. Nowe tablety mają biały panel przedni, a zmiana dotyczy ramki i tylnej obudowy, co widać na poniższych zdjęciach.

Samsung Galaxy Tab 3 Lite (Blue Green):

[nggallery id=264]

Samsung Galaxy Tab 3 Lite (Peach Pink):

[nggallery id=265]

Samsung Galaxy Tab 3 Lite (Lemon Yellow):

[nggallery id=266]

Samsung Galaxy Tab 3 Lite posiada 7-calowy ekran TFT o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli i działa w oparciu o dwurdzeniową jednostkę o taktowaniu 1,2 GHz, wspomaganą przez 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Tablet został także wyposażony w 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć kartami microSD i jeden, 2-megapikselowy aparat z tyłu. W porównaniu do standardowego Galaxy Tab 3, wersja Lite została uszczuplona o przednią kamerkę, ma mniejszą baterie o pojemności 3600 mAh i Wi-Fi działające w jednym zakresie 2,4 GHz. Warto jednak znaczyć, że Galaxy Tab 3 Lite ma Androida 4.2 Jelly Bean i jest o 0,2 mm cieńszy.

Więcej o Samsungu Galaxy Tab 3 Lite można przeczytać w tym wpisie.

źródło: Samsung przez SamMobile