Widać, że pamiętaliście o konkursie na najlepsze zdjęcie uchwycone smartfonem lub tabletem, bo na skrzynkę galaktycznego wpłynęło kilkadziesiąt fotografii. Wybór trzech najlepszych był naprawdę trudny, ale w końcu się to udało. Zobaczcie trzy zdjęcia, które po prostu są najlepsze spośród wszystkich nadesłanych i których autor wyróżnił się największą kreatywnością.  

konkurs

Konkurs fotograficzny rozpoczął się na początku lutego, a głównym zadaniem było wykonanie najlepszego, najbardziej oryginalnego zdjęcia za pomocą smartfonu, tabletu lub innego urządzenia mobilnego. Głównie zdjęcia pochodziły z ego pierwszego. Termin zgłoszeń minął 24. lutego, a na naszą skrzynkę do tego czasu napłynęło sporo całkiem interesujących fotografii. Widać, że stanęliście na wysokości zadania, bo niektóre zdjęcia naprawdę są całkiem niezłe, jak na te pochodzące z aparatu wbudowanego w smartfon.

Z trudem wybraliśmy trzy zwycięskie fotografie, które możecie podziwiać poniżej. Jest wśród nich zimowa panorama, zdjęcie zachodu słońca na wsi, które swoją droga wygląda jak obraz i niezły „strzał”, w którym udało się uchwycić samolot. Przyznajcie sami, zdjęcia robią robotę 😉

 

1 MIEJSCE

Szymon Ł.
szymon.l***@gmail.com

Samsung Galaxy Note 3, Pradziad, Czechy

konkurs-1-miejsce

Zdjęcie: 

konkurs-1-zdjecie

Pobierz zdjęcie w oryginalnej rozdzielczości i jakości

 

2 MIEJSCE

Grzegorz K.
grzesiek***@gmail.com

Samsung Galaxy S II Plus, Witulin-Kolonia

konkurs-2-miejsce

Zdjęcie: 

konkurs-2-zdjecie

Pobierz zdjęcie w oryginalnej rozdzielczości i jakości

 

3 MIEJSCE

Łukasz B.
lukaszbo***@wp.pl

Samsung Galaxy S 4

konkurs-3-miejsce

Zdjęcie: 

konkurs-3-zdjecie

Pobierz zdjęcie w oryginalnej rozdzielczości i jakości

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za nadesłane zdjęcia. Laureaci o wygranej zostaną poinformowani drogą mailową, gdzie będą też znajdować się szczegóły dotyczące wysyłki nagród. Na koniec nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Was do udziału w przyszłych konkursach.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj