Samsung Galaxy Gear mimo tego, że ma już swoich następców nadal pod kilkoma względami jest od nich lepszy. Przede wszystkim jest to wsparcie producentów i w mojej opinii, lepszy, bardziej intuicyjny interfejs, przystosowany tak, by obsługa dotykowa była szybka i wygodna. Galaxy Gear może niebawem być jeszcze bardziej funkcjonalny, a to wszystko za sprawą aplikacji nawigacyjnej TurnByTurn.

image

Pisałem już o klawiaturze Fleksy dla najnowszego zegarka Gear 2, a teraz informacje dotyczą pierwszego smartwatcha Samsunga Galaxy Gear. Najnowszym dodatkiem do zegarka jest klient nawigacji o nazwie TurnByTurn, który synchronizuje się z aplikacją w smartfonie i wyświetla najważniejsze wskazówki dotyczące trasy bezpośrednio na wyświetlaczu Gear’a.

Program TurnByTurn został opracowany przez Symphony Teleca i został oparty na rozwiązaniach Nokia HERE’s Android SDK, które pozwalają korzystać z usług nawigacyjnych fińskiego producenta. Klient został stworzony z myślą o Galaxy Gear, ale jak podaje producent, we współpracy z Samsungiem program został dozorowany pod system Tizen. Oznacza to, że TurnByTurn będzie także działał na dwóch nowych smartwatchach koreańskiego producenta – Gear 2 i Gear 2 Neo.

Pzukałem aplikacji w Google Play, Samsung Apps i stronie producenta, ale bezskutecznie. Widocznie program zostanie dopiero udostępniony, być może razem z pojawieniem się nowych Gear’ów w sklepach. Chętnie go przetestuje, a Wy?

źródło: 360 Here przez SamMobile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj