Nowe urządzenia Samsunga, które zostały przedstawione na zakończonych parę dni temu targach MWC 2014 czekają na swój debiut na sklepowych półkach. Premierze na pewno będą towarzyszyć reklamy, bo jak wiadomo Samsung nie skąpi środków na marketing. Już teraz możemy zobaczyć dwa filmy, na których zostały zaprezentowane zegarki Gear 2 i Gear Fit, a także smartfon Galaxy S 5.

Samsung Galaxy S 5 [źródło: galaktyczny.pl]
Samsung Galaxy S 5 [źródło: galaktyczny.pl]

Targi MWC 2014 są już za nami. Samsung na tegorocznej imprezie zaprezentował swój najnowszy flagowy smartfon Galaxy S 5, ale można powiedzieć, że równie dużą uwagę skupił na gadżetach osobistych. Poznaliśmy dwa zegarki Gear 2 i Gear 2 Neo, a także inteligentną opaskę Gear Fit. Wszystkie urządzenia mają trafić do sprzedaży po 11. kwietnia, a już teraz możemy zapoznać się z filmami, które je promują.

Na filmach, które zostały udostępnione kilka godzin temu przedstawiono wygląd nowych urządzeń, jak też ich najważniejsze funkcje. W przypadku Galaxy S 5 skupiono się na 5,1-calowym ekranie Super AMOLED, aparacie z szybkim auto focusem, błyskawicznej łączności dzięki WiFi 802.11ac 2×2 MIMO, a także odporności na wodę i zanieczyszczenia i skanerze linii papilarnych. W przypadku zegarków Gear podkreślono między innymi ich lekki, nowoczesny design i rozbudowane opcje dla aktywnych. Zobaczcie sami jak prezentują się najnowsze urządzenia na poniższych filmach.

Samsung Galaxy S 5:

Samsung Gear 2 i Gear Fit:

źródło: Samsung