Wiele plotek wskazywało na to, że Samsung Galaxy S 5 będzie dostępny w dwóch wariantach – standardowym i tym bardziej prestiżowym. Jak się jednak okazało na Mobile UNPAKCED poznaliśmy tylko jedną wersję z 5,1-calowym ekranem FullHD, procesorem Snapdragon 801 i obudową z tworzywa sztucznego. Nieoficjalnie mówi się, że wersja Premium ma pojawić się w połowie roku. Zobaczcie jak może wyglądać.

Koncept Samsunga Galaxy F [źródło: gforgames.com]
Koncept Samsunga Galaxy F [źródło: gforgames.com]

O Samsungu Galaxy F lub jak ktoś woli Galaxy S 5 Premium wiemy całkiem sporo, choć te infromacje w większości pochodzą z plotek i spekulacji. Smartfon ma mieć metalową obudowę, ekran powyżej 5 cali z rozdzielczością QHD i 64-biotwy układ Exynos stworzony przez Samsunga. Specyfikacja wygląda imponująco i nie inaczej jest w przypadku projektu koncepcyjnego, który pojawił się w sieci.

Niejaki Ivo Marić przedstawił swoją wizję Samsunga Galaxy F i trzeba przyznać, że mu się ta sztuka udała. Projekt został oparty na Samsungu Galaxy S 5 (widać to przede wszystkim po przednim panelu), ale zakłada metalową obudowę o dosyć nietypowym kształcie. Obudowa jest ścięta na dłuższych krawędziach, co powinno poprawić chwyt urządzenia. Co ciekawe, Ivo na jednym z boków umieścił fizyczny przycisk aparatu, co według mnie jest strzałem w dziesiątkę.

A co Wy uważacie o powyższym projekcie?

źródło: G for Games przez SamMobile