Galaktycznemu niebawem stukną dwa lata. To spory kawałek czasu, więc w końcu czas na zmiany i to zmiany bardzo diametralne. Wiosna jest chyba najlepszym do tego momentem, bo wszystko rodzi się na nowo i budzi z zimowego snu. Dlatego też już niebawem przywitacie zupełnie nową odsłonę blo… znaczy się portalu galaktycznego z prawdziwego zdarzenia.

Galaktyczny jest jednym z większych miejsc w sieci, gdzie można znaleźć informacje o urządzeniach Samsunga i choć do „polskiej elity” mu jeszcze brakuje, mam nadzieję, że w najbliżym czasie się to zmieni. Razem z Robertem, który ma swój „samsungowy” kanał na YouTube postanowiliśmy na nowo rozpocząć współpracę i mówiąc krótko – grać do jednej bramki. Dlatego też łączymy siły i tworzymy największy serwis o galaktycznych urządzeniach w Polsce.

Mając świadomość , że w sferze blogowej – galaktyczny.pl, a w kwestii wideo – mój kanał YouTube są dla wielu osób źródłami informacji i pomocy, wspólnie podjęliśmy decyzję o stworzeniu największego serwisu poświęconemu Samsungowi w Polsce. Z dniem dzisiejszym jako współwłaściciele łączymy siły i wykorzystując naszą wiedzę, kontakty i doświadczenie chcemy Wam zaprezentować nowy portal galaktyczny.pl. – napisał Robert na swoim blogu

Od teraz galaktyczny będzie jednym wielkim portalem z zupełnie nowym, bardziej przejrzystym i ładniejszym interfejsem. Zmiany będą widoczne od razu po wejściu na stronę, a Wasz wzrok od razu przyciągnie fantastyczne nowe logo (No bo chyba nie powiecie, że nie jest piękne?). To wielka zasługa Julii (@JullietteKai), która widać, że w środowsiku graficznym czuje się jak Stoch na skoczni. Mamy nowe podejście do tworzenia i możliwości, dzięki czemu na galaktycznym znajdziecie nowe, ciekawe formy przekazu jak podcasty, wywiady i relacje z największych eventów. Na łamach strony będą też gościć przedpremierowe urządzenia i będą organizowane większe, bardziej atrakcyjne konkursy. Skoro połączyliśmy siły, możecie także liczyć na większą dawkę codziennych newsów, a w niedalekiej przyszłości mamy w planach wprowadzenie rozbudowanej porównywarki urządzeń.

nowy-galaktyczny-emblemat

Wyrażam szczerą nadzieję, że taka fuzja wyjdzie nam jak i Wam na dobre, a na nowym galaktycznym znajdziecie wszystko to, co Was interesuje i przede wszystkim – będzie czuć się jak u siebie w domu. Nowa wersja galaktycznego zostanie wprowadzona na przestrzeni najbliższych dni i postaramy się zrobić to tak, abyście w ogóle tego nie odczuli. Dzięki za uwagę i zapraszam już niebawem na Galaktyczny 2.0!

8 KOMENTARZE

  1. Tylko mała jeszcze rzecz: Gdzie moge zobaczyć wszystkie nowe newsy bez podziału na sekcję? Bo np żart prima aprilisowy o Tizenie przegapiłem :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj