Każdy szanujący się producent stara się zachęcić potencjalnych klientów jakimiś dodatkami. Część z nich znajduje się w pudełku. Od samego początku właściwie, Samsung w kartonie nie dorzuca nic ciekawego ponad standardowe wyposażenie. Jeśli jednak pamiętacie, nie było tak źle w przypadku Samsunga Galaxy S 4 oraz Samsunga Galaxy Note 3. Co dokładnie mamy na myśli?

Do premiery Samsunga Galaxy S 5 jeszcze trochę, ale już za dwa dni (28.03) w Polsce rusza przedsprzedaż. Dla wielu dziwny okres, w którym oprócz pierwszeństwa zakupu nic nie zyskujemy. Jak się jednak później okazuje, nie jest to całkowicie bez sensu. W przypadku „eS Czwórki„, w wybranych sklepach dostaliśmy S View Cover. Pokrowiec wartości ponad 100 złotych był bardzo miłym dodatkiem. Szczególnie dla osób, które lubią dbać o swoje urządzenia, a zdawały sobie sprawę, że oryginalnych wsuwek nie było jeszcze na rynku. Nie inaczej było w przypadku Galaxy Note 3 generacji. Tu również w wybranych punktach otrzymaliśmy ten sam pokrowiec w przypadku zapisania się w przedsprzedaży.

Niespełna tydzień temu informowaliśmy o ciekawej promocji w T-Mobile. Szerzej pisaliśmy o tym tutaj, ale w skrócie dostaniemy Gear Fit do nowej „eS piątki„. Jak wygląda to w wolnej sprzedaży? Nie mamy potwierdzenia jakie sklepy będą oferować taki bonus, ale do zakupionego najnowszego flagowca Samsunga otrzymamy szeroko rozumiane urządzenie Gear.

Gear Fit / fot: producenta
Gear Fit / fot: producenta

Czy będzie to zegarek pierwszej generacji czyli Galaxy Gear, Gear 2 czy Gear Fit tego jeszcze nie wiadomo. Jest to z dużym prawdopodobieństwem pewna informacja chociaż nieoficjalna. Wszyscy dobrze wiemy, że cena Samsunga Galaxy S 5 na przestrzeni tygodni będzie spadać, szczególnie za sprawą wysypu urządzeń na portalach aukcyjnych. Mimo wszystko taka promocja rekompensuje nam wysoką cenę przy zakupie. Pytajcie w oficjalnych sklepach Samsunga oraz w innych sklepach, które oferują urządzenie.

Gear 2 / fot: producenta
Gear 2 / fot: producenta

źródło: własne